جهت استفاده از تمامی امکانات تارنمای انجمن (ایجاد موضوع،دانلود فایل و ...) لازم است،عضویت یک ساله را خریداری فرمائید. برای این کار مبلغ 50 هزار تومان را به کارت 6221061059143315 واریز نموده،سپس نام کاربری خود را به شماره 09128921121 ارسال کنید. 01-07-1402

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اکستنشن منطق فازی جهت استفاده در Arc GIS 9.3
ابتدا طبقه بندی کردم بعد membership رو اجرا کردم همونطور که می دونین membership توابعی داره که هرکدومشون مخصوص یه حالتی هست من می خوام نمودار این توابع رو هم داشته باشم می خواستم با اکستنشنی که شما تو انجمن گذاشتین اینکارو انجام بدم اما نتونستم این اکستنشن رو دانلود کنم اگه براتون مقدور هست برام ایمیل کنین و درباره این نمودارها هم اگه اطلاع داشتین توضیح بفرمایین با تشکر
darya200033@yahoo.com
پاسخ
(۰۸-۲۰-۱۳۹۳، ۰۷:۴۵ ب.ظ)darya نوشته است: ابتدا طبقه بندی کردم بعد membership رو اجرا کردم همونطور که می دونین membership توابعی داره که هرکدومشون مخصوص یه حالتی هست من می خوام نمودار این توابع رو هم داشته باشم می خواستم با اکستنشنی که شما تو انجمن گذاشتین اینکارو انجام بدم اما نتونستم این اکستنشن رو دانلود کنم اگه براتون مقدور هست برام ایمیل کنین و درباره این نمودارها هم اگه اطلاع داشتین توضیح بفرمایین با تشکر
darya200033@yahoo.com

براتون ایمیل کردم
پرواز را به خاطر بسپار...
پرنده مردنیست
پاسخ
سلام
اکستنشن ها واقغا خوب بودن
مرسی تشکر
- اگر آموزشی در مورد قسمت شبکه عصبی اکستنشن مذکور دارید برامون بذارید، خیلی لطف می کنید.
پاسخ
سلام راجع به منطق فازی یه سوال دارم من می خوام لایه گاما به دست اومده از فازی سازی رو به پلیگون تبدیل کنم برای تحلیل های آماری لازم دارم مشکلم اینجاست که گاما رو به عنوان رستر شناسایی نمی کنه و تو دستور خطای اون میگه که باید به integer تبدیل بشه اما تبدیل که می کنم همه رو صفر یا یک می ده که به دردم نمی خوره دوستان روشی رو می شناسن که بدون تغییر،گاما رو به پلیگون تبدیل کنم ممنون می شم راهنمایی بفرمایین
پاسخ
لطفا نحوه وارد کردن اکستشن فازی را در ارک جی ای اس توضیح بدین
پاسخ
(۰۳-۰۵-۱۳۹۴، ۰۱:۲۹ ق.ظ)leilaamini نوشته است: لطفا نحوه وارد کردن اکستشن فازی را در ارک جی ای اس توضیح بدین

به لینک زیر مراجعه کنید
http://forum.arcgis.ir/Thread-%D9%81%DB%...93#pid7793
پرواز را به خاطر بسپار...
پرنده مردنیست
پاسخ
لطفا آموزشی عملی به کارگیری مدل منطق فازی(Fuzzy Logic) در محیط جی ای اس بگذارید
پاسخ
با سلام و خسته نباشید
ببخشید من از فازی استفاده می کنم ولی بعد از ریکلس کردن تو بخش موتور استنتاج نمیدونم باید چکار کنم(چطور قانون ها رو بهش معرفی کنم، تو کدوم قسمت؟)
پاسخ
سلام دوستان
هر کس که دوست دارد در مورد فازی در GISیاد بگیره لطفا به میل زیر پیغام بفرستد تا جواب دهم یا هم به شماره زیر تماس بگیرید.
حیاتی
S.Hayati66@gmail.com
09305560163
پاسخ
با سلام دوستان عزیز فیلم آموزشی فازی تو محیط gis تو سایت هست. اگه سرچ بفرمایید.
پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  روش محاسبه معابر بین بلوک های شهری قطعا خوشتون میاد behzad1370 6 6,872 ۰۲-۰۳-۱۴۰۰، ۱۱:۱۷ ق.ظ
آخرین ارسال: محیا صالحی
  آموزش Tracking analyst مصطفی شعبانی 0 1,520 ۱۰-۰۳-۱۳۹۹، ۰۸:۳۶ ب.ظ
آخرین ارسال: مصطفی شعبانی
  آموزش فارسی Geostatistical Analyst مصطفی شعبانی 0 1,286 ۰۸-۳۰-۱۳۹۹، ۰۶:۰۱ ب.ظ
  تئوری مکان یابی مصطفی شعبانی 0 1,406 ۰۸-۲۴-۱۳۹۹، ۰۱:۲۲ ق.ظ
  سیستم تصویر لامبرت مصطفی شعبانی 0 1,451 ۰۸-۱۸-۱۳۹۹، ۰۶:۰۶ ب.ظ
  تحلیل دید مصطفی شعبانی 0 911 ۰۸-۱۳-۱۳۹۹، ۰۹:۲۰ ب.ظ
  GIS برخط (Online GIS) مصطفی شعبانی 0 830 ۰۸-۰۹-۱۳۹۹، ۰۲:۱۹ ق.ظ