جهت استفاده از تمامی امکانات تارنمای انجمن (ایجاد موضوع،دانلود فایل و ...) لازم است،عضویت یک ساله را خریداری فرمائید. برای این کار مبلغ 50 هزار تومان را به کارت 6221061059143315 واریز نموده،سپس نام کاربری خود را به شماره 09128921121 ارسال کنید. 01-07-1402

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
gps
با سلام خدمت دوستان گلم
می خواستم بدونم دستگاه های gpsمعمولی (دستی)قابل ردیابی می باشند ؟؟؟؟؟ چگونه؟
پاسخ
(۱۱-۱۰-۱۳۹۲، ۰۳:۱۹ ب.ظ)gergi نوشته است: با سلام خدمت دوستان گلم

سلام
جی پی اس های دستی معمولی فقط یه گیرنده ساده هستند و تا جایی که من میدونم چون فرستنده ندارند قابل ردیابی نیستند
***این نیز بگذرد***
پاسخ

همونطور که مهندس جهانگیری هم فرمودن GPS های دستی گیرنده هستن و تا اونجایی که بنده اطلاع دارم برای ردیابی باید از سیستم GPRS برخوردار باشن تا بتونن ردیابی شن، البته یکسری از GPS ها مثل Rino گارمین که می تونن با امواج رادیویی باهم ارتباط برقرار کنن ، می تونن ردیابی شن
پاسخ
(۱۱-۱۰-۱۳۹۲، ۰۳:۳۸ ب.ظ)مهدی جهانگیری نوشته است:

سلام
جی پی اس های دستی معمولی فقط یه گیرنده ساده هستند و تا جایی که من میدونم چون فرستنده ندارند قابل ردیابی نیستند

آخه من یجایی خوندم که کارخونه های سازنده و وزارت دفاع امریکا میتونن ردیابیش کنن برا همین برام سوال شد منم هم همچین نظری داشتم ولی با خوندن این مطلب به شک افتادم
با تشکر
پاسخ

خیر.GPS های دستی معمولی قابل ردیابی نمیباشد.ولی دستگاه هایی مانند موبایل که قابلیت اتصال به,GSM GPRS و WIFI را دارند میتوانند موقعیت خود را از GPS دستگاه گرفته و آن را از طریق اینترنت و یا SMS ارسال کنند.
پاسخ
salam, shoma mitavanid APPhae mokhtalefe "GPS Tracking" ya "geolocation" barae smartphonetoon download konid. Man khodam az "Endomando" estefade mikonam ke barae do ya docharkhesawari (varzesh) mitawanid tracking konid. Radyabi mitavanad be 5 ravesh anjam shavad ke dar ketabi ke attach mikonam be tore mokhtasar az safhe 7 ta 12 sharh dadae shode ast. moafagh bashinSmile

فایل‌(های) پیوست شده
.pdf   HTML5 Geolocation (2).pdf (اندازه: 7.35 MB / تعداد دفعات دریافت: 80)
پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  آموزش مقدماتی سیستم های تعیین موقعیت ماهواره ای GPS محمد عباسی 6 5,025 ۰۹-۰۹-۱۳۹۶، ۰۲:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: abines
  اکستنشن AHP برای Arcgis10.2 satarkarimi 1 3,182 ۰۷-۲۰-۱۳۹۵، ۱۲:۵۷ ب.ظ
آخرین ارسال: mdaneshgis
  نیاز به نقشه زمین شناسی استان همدان. kazem akbari 3 4,722 ۰۶-۱۰-۱۳۹۳، ۰۱:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: kazem akbari
  کمک در مورد مشاهدات GPS geography 0 2,147 ۰۳-۲۶-۱۳۹۳، ۰۲:۴۳ ق.ظ
آخرین ارسال: geography

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

برای عضویت در خبرنامه جی آی اس ایمیل خود را وارد نمایید:

Delivered by خبرنامه جی آی اس