جهت استفاده از تمامی امکانات تارنمای انجمن (ایجاد موضوع،دانلود فایل و ...) لازم است،عضویت یک ساله را خریداری فرمائید. برای این کار مبلغ 50 هزار تومان را به کارت 6221061059143315 واریز نموده،سپس نام کاربری خود را به شماره 09128921121 ارسال کنید. 01-07-1402

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نقشه زون بندی ایران به تفکیک شهرها در سطح تقسیمات سیاسی دهستان
سلام یه نقشه با فرمت *.Jpg که خودم تو بنیاد مسکن تهیه کردم براتون ارایه می کنم. این نقشه زون بندی ایران در چهار زون 38 تا 41 هستش. اطلاعات قابل دسترس تو این نقشه شهرهای کل کشور و همچنین تقسیمات سیاسی استانها به تفکیک دهستان هستش. امیدوارم برای همه عزیزان بخصوص کسانی که Gis طرح هادی کار می کنن مثمر ثمر واقع بشه. اندازه این تصویر A0 هستش و می تونید پس از دانلود چاپ کنید.

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

پاسخ
(۱۱-۱۳-۱۳۹۲، ۱۱:۰۹ ق.ظ)naserkharaghani نوشته است: سلام یه نقشه با فرمت *.Jpg که خودم تو بنیاد مسکن تهیه کردم براتون ارایه می کنم. این نقشه زون بندی ایران در چهار زون 38 تا 41 هستش. اطلاعات قابل دسترس تو این نقشه شهرهای کل کشور و همچنین تقسیمات سیاسی استانها به تفکیک دهستان هستش. امیدوارم برای همه عزیزان بخصوص کسانی که Gis طرح هادی کار می کنن مثمر ثمر واقع بشه. اندازه این تصویر A0 هستش و می تونید پس از دانلود چاپ کنید.

سلام مهندس ممنون از لطفتون. لطفا اگه مقدوره فایل Shp زون بندی را هم بزارید که بتونیم ازش استفاده کنیم.
پاسخ
سلام ببخشید فقط شیپ فایلش میتونه مثمر ثمر باشه اگه لطف کنید بذارید ممنون میشم.
پاسخ
مرسی برادر

فرستاده شده از SM-G355Hِ من با Tapatalk
پاسخ
سلام
نقشه تون عالیه ولی متاسفانه تقسیمات سیاسیش درست نیست به عنوان مثال طبس جزو استان خراسان جنوبی می باشد ولی در نقشه مربوط به یزد ثبت گردیده است
پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  نقشه میشل اکو شار برای محله اودلاجان تهران فردین آژغ 0 12,455 ۰۸-۲۱-۱۴۰۱، ۱۲:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: فردین آژغ
  نحوه ی ایجاد نقشه لفاف فضایی idanazari 0 1,768 ۰۸-۰۶-۱۳۹۸، ۰۲:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: idanazari
  مشکل licence cesc723 5 2,832 ۰۲-۱۸-۱۳۹۷، ۱۲:۴۰ ب.ظ
آخرین ارسال: فردین آژغ
  فرمول محاسبه نرخ رشد جمعیت در اکسل samaneh 2 11,826 ۱۲-۲۸-۱۳۹۶، ۱۱:۵۹ ق.ظ
آخرین ارسال: panizan
  ترتیب قرارگیری فیلدها در جدول Attributs kobrazahed 9 8,833 ۰۱-۳۰-۱۳۹۶، ۱۲:۰۶ ق.ظ
آخرین ارسال: erfankt19
  محاسبه تعداد تقاطعات cesc723 3 2,890 ۰۱-۲۹-۱۳۹۶، ۱۰:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: erfankt19
  جی ای اس و طرح هادی روستایی kobrazahed 13 9,609 ۱۲-۱۴-۱۳۹۵، ۰۲:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: ashkan.sha
  ERDAS IMAGINE 2014 gisrssat 3 3,531 ۰۷-۰۴-۱۳۹۵، ۰۴:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: nafastali
  کمک toluyan 0 1,747 ۰۳-۰۷-۱۳۹۵، ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: toluyan
  درخواست راهنمایی جواد عباس نژاد 1 1,699 ۱۲-۲۵-۱۳۹۴، ۰۱:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: rhokkam

پرش به انجمن: