۰۳-۰۶-۱۳۹۳، ۰۹:۵۱ ب.ظ
آقافردین این راه حل درستی نیست این کار یعنی پاک کردن صورت مسئله! چون فرض بگیرید بجای 80 داده 3000 داده داشته باشی در این صورت هم باید یکی یکی به utm تبدیل کنی؟!!
جهت استفاده از تمامی امکانات تارنمای انجمن (ایجاد موضوع،دانلود فایل و ...) لازم است،عضویت یک ساله را خریداری فرمائید. برای این کار مبلغ 50 هزار تومان را به کارت 6221061059143315 واریز نموده،سپس نام کاربری خود را به شماره 09128921121 ارسال کنید. 01-07-1402
مشکل در انتقال داده از اکسل به arcgis
|
۰۳-۰۶-۱۳۹۳، ۰۹:۵۱ ب.ظ
آقافردین این راه حل درستی نیست این کار یعنی پاک کردن صورت مسئله! چون فرض بگیرید بجای 80 داده 3000 داده داشته باشی در این صورت هم باید یکی یکی به utm تبدیل کنی؟!!
۰۳-۰۶-۱۳۹۳، ۱۰:۲۵ ب.ظ
جناب مرادی اگه من گفتم که به UTM تبدیل کنید چون مطمئن هستم که اشکال کار شما دقیقا در نحوه مختصات نویسی در فایل اکسلتون هست. حتی اگه نگاه کنید میبینید تعداد ارقام و یا حتی نماد گذاری شما (دقیقه و ثانیه) به هیچ عنوان یکدست و همسان نیست. من خودم به شخصه تا به حال بر حسب درجه و دقیقه وارد نکردم و بر همین اساس این رو به شما گفتم و این راه حلی هست که به نظر من رسید اما در کل شک نکنید نحوه مختصات نویسی شماست که باعث این مشکل شده که البته شاید بتونید با اصلاح همین اعداد و نماد گذاری ها نیز مشکلتون رو حل کنید. خوشحال میشم اگر غیر از این بود بنده رو هم در جریان بزارید.
در ضمن بیان اشتباه پاک کردن صورت مسئله نیست و باید بگم اره خیلی وقتا شما برای جبران اشتباهتون باید هم وقت بزارید و هم حوصله... موفق باشید
پرواز را به خاطر بسپار...
پرنده مردنیست
۰۳-۰۷-۱۳۹۳، ۱۲:۳۳ ق.ظ
دوستان من بارها با این مشکل برخوردم دلیلش رو نمیدونم چیه ولی هرچی هست وقتی که به Event تبدیل میشه نقطه ای که در جنوبی ترین صفحه می افته رو حذف میکنم بعد اکسپورت میکنم درست میشه.
۰۳-۰۷-۱۳۹۳، ۱۰:۲۳ ق.ظ
(۰۳-۰۷-۱۳۹۳، ۱۲:۳۱ ق.ظ)احمد مرادی نوشته است: آقای نوری این هم فایل کمکم کنید با سلام چک کنید ببینید درسته ! فایل kml رو هم ببینید
۰۳-۰۷-۱۳۹۳، ۰۷:۱۶ ب.ظ
سلام آقای نوری درسته ممنون دستتون درد نکنه لطف کن درمورد روش درست کردنش توضیح بدین
۰۳-۰۸-۱۳۹۳، ۰۲:۲۶ ق.ظ
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳-۰۸-۱۳۹۳، ۰۲:۲۸ ق.ظ، توسط سامان نوری.)
(۰۳-۰۷-۱۳۹۳، ۰۷:۱۶ ب.ظ)احمد مرادی نوشته است: سلام آقای نوری درسته ممنون دستتون درد نکنه لطف کن درمورد روش درست کردنش توضیح بدینبا سلام قبل از توضیح چند نکته رو باید بدونید!جناب مهندس فردین و دیگر دوستان درست میفرمایند باید سیستم مختصاتتون بصورت utm باشه یا اگرم بصورت سیستم مختصات جغرافیایی هست باید بصورت decimal degree باشه در ضمن فرمت field که مختصاتو توش قرار میدین نباید بصورت text باشه باید short integer ,long integer یا double باشه! حالا........ من با استفاده از global mapper همین فایل رو(بدون دستکاری یا هر نوع edit کردنی )ساختم به اینصورت که فایل اکسل رو به text تبدیل کردم و در نرم افزار گلوبال لود کردم فقط سیستم مختصاتو باید واسش تعریف کنی و با هر فرمتی که میخوای مثلا (shapefile) اکسپورت بگیری. بازم اگه مشکلی داشتید بگید تا فایل تصویریشو واستون آپ کنم موفق باشید
۰۳-۰۸-۱۳۹۳، ۰۳:۰۶ ق.ظ
امیدوارم با این توضیحات جناب مرادی از این به بعد زود قضاوت نکنند!
موفق باشید...
پرواز را به خاطر بسپار...
پرنده مردنیست
۰۳-۰۹-۱۳۹۳، ۱۲:۲۷ ق.ظ
|
|
موضوعات مرتبط با این موضوع... | |||||
موضوع | نویسنده | پاسخ | بازدید | آخرین ارسال | |
عملیات ریاضی در raster calculator | aminchat | 0 | 2,438 |
۱۱-۲۴-۱۳۹۵، ۱۰:۱۱ ب.ظ آخرین ارسال: aminchat |
|
جدا کردن پلیگونها ازهم | sedighearvand | 0 | 1,875 |
۱۱-۰۹-۱۳۹۵، ۱۲:۴۳ ب.ظ آخرین ارسال: sedighearvand |
|
نحوه کار نرم افزار StichMap | alireza.naghdi | 3 | 3,292 |
۰۸-۲۷-۱۳۹۵، ۰۳:۲۶ ب.ظ آخرین ارسال: monil |
|
روش نصب ENVI 5 | احمد مرادی | 4 | 6,418 |
۰۷-۱۳-۱۳۹۵، ۱۱:۳۷ ق.ظ آخرین ارسال: karimitabar |
|
نحوه ذخیره کردن اطلاعات در جی ای اس | khorshid372@Gmail.com | 5 | 11,745 |
۰۶-۰۹-۱۳۹۵، ۱۰:۱۹ ب.ظ آخرین ارسال: A Behzadfar |
|
تبدیل به shape | sabernoori92 | 0 | 1,721 |
۰۳-۲۷-۱۳۹۵، ۰۲:۰۷ ق.ظ آخرین ارسال: sabernoori92 |
|
یک مشکل در بارگذاری فایل | erfankt19 | 0 | 1,682 |
۰۱-۱۲-۱۳۹۵، ۱۲:۲۵ ب.ظ آخرین ارسال: erfankt19 |
|
سوال : ایجاد یه شبکه grid در آرک | yalda | 5 | 5,784 |
۰۱-۱۰-۱۳۹۵، ۰۱:۵۱ ب.ظ آخرین ارسال: melika86 |
|
سوال در مورد جدول توصیفی | احمد مرادی | 6 | 4,431 |
۰۱-۱۰-۱۳۹۵، ۰۱:۳۳ ب.ظ آخرین ارسال: melika86 |
|
مشکل لایسنس ابزارها در arc map | Sinaa | 3 | 6,263 |
۱۲-۲۳-۱۳۹۴، ۱۲:۴۲ ب.ظ آخرین ارسال: Mehdi Naderi |