جهت استفاده از تمامی امکانات تارنمای انجمن (ایجاد موضوع،دانلود فایل و ...) لازم است،عضویت یک ساله را خریداری فرمائید. برای این کار مبلغ 50 هزار تومان را به کارت 6221061059143315 واریز نموده،سپس نام کاربری خود را به شماره 09128921121 ارسال کنید. 01-07-1402

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
همکاری نوشتن مقاله
با سلام از دوستان کسیانی که تمایل دارند در زمینه نوشتن مقاله همکاری کنند تخصص و زمینه کاری شون رو قید کنند تا تو این ایام تابستان چند تا مقاله علمی پژوهشی کار بکنیم

خود من در زمینه ژئومورفولوژی و مخاطرات طبیعی (زمین لغزش ، سیل)و ژئوتوریسم و مکانیابی فعالیت می کنم
پاسخ
سلام
من هم دوست دارم در این مدت برای مقاله کار کنم ولی با توجه به یک سری مشغله و ... تنهایی به علت کمبود وقت امکانپذیر نیست . من در زمینه GIS & RS و مکانیابی فعالیت میکنم و دوست دارم در این زمینه مقاله ای را تهیه کنم. دوستانی که تمایل دارند به صورت تیمی و چند نفری اینکار را انجام بدیم خوشحال می شومدر تابستان مقاله ای را تهیه کنیم . فقط یک خواهشی دارم رفیق نیمه راه نباشید که یه موقع خدای نکرده زحمات چند نفر هدر نرود.
به هر حال من آماده ام دوست عزیز . موضوع را مشخص کنیم و کار را شروع کنیم .
پاسخ
سلام دوست عزیز منم دوست دارم با شما همکاری داشته باشم رشته ام ژئومورفولوژی هست تا حالا رو سیلاب زمین لغزش توسعه فیزیکی و مکان یابی دفن زباله و ...کار کردم خوشحال میشم باهم همکاری کنیم.
پاسخ
سلام دوستان من رشتم اقلیم شناسی هست..درمورد توفان مقاله دادم و آمادم موارد اقلیمی مقاله رو با افتخار بر عهده بگیرم.
با تشکر وسپاس از شما...
پاسخ
(۰۴-۰۵-۱۳۹۳، ۰۴:۴۱ ب.ظ)ayob_f نوشته است: سلام
من هم دوست دارم در این مدت برای مقاله کار کنم ولی با توجه به یک سری مشغله و ... تنهایی به علت کمبود وقت امکانپذیر نیست . من در زمینه GIS & RS و مکانیابی فعالیت میکنم و دوست دارم در این زمینه مقاله ای را تهیه کنم. دوستانی که تمایل دارند به صورت تیمی و چند نفری اینکار را انجام بدیم خوشحال می شومدر تابستان مقاله ای را تهیه کنیم . فقط یک خواهشی دارم رفیق نیمه راه نباشید که یه موقع خدای نکرده زحمات چند نفر هدر نرود.
به هر حال من آماده ام دوست عزیز . موضوع را مشخص کنیم و کار را شروع کنیم .

در جواب شما بایست عرض کنم دو تا موضوع پیشنهاد میکنم
اگه هستی یا علی
مکانیابی بیمارستان یا خدمات درمانی و بهداشت
امکانیابی ایستگاه BRT
داده کدوم شهر رو داری بسم الله این ادرس ایمیل بنده SEHAT.BU@GMAIL.COM

(۰۴-۰۵-۱۳۹۳، ۰۶:۵۷ ب.ظ)gholizadeh نوشته است: سلام دوست عزیز منم دوست دارم با شما همکاری داشته باشم رشته ام ژئومورفولوژی هست تا حالا رو سیلاب زمین لغزش توسعه فیزیکی و مکان یابی دفن زباله و ...کار کردم خوشحال میشم باهم همکاری کنیم.

در مورد شما هم اگه مایل هستید یه حوضه برای پهنه بندی سیلاب کار کنیم
اینم ایمیل تماس بنده SEHAT.BU@GMAIL.COM

(۰۴-۰۵-۱۳۹۳، ۱۰:۴۰ ب.ظ)samira sharafi نوشته است: سلام دوستان من رشتم اقلیم شناسی هست..درمورد توفان مقاله دادم و آمادم موارد اقلیمی مقاله رو با افتخار بر عهده بگیرم.
با تشکر وسپاس از شما...

اما شما دوست عزیز چون تخصص بنده اقلیم نیست اما اگر در مورد زیر ساختهای ساحلی و یا ریز گرد ها و این موارد بتونید مقاله بنویسید میتونیم در زمان اندکی با کمک اساتید اکسپت مقاله رو بگیریم
ادرس تماس SEHAT.BU@GMAIL.COM
پاسخ
سلام
من gis کار میکنم.پروژه مکانیابی دفن زباله هم کار کردم.خوشحال میشم همکاری کنم
پاسخ
(۰۴-۰۷-۱۳۹۳، ۰۱:۱۲ ب.ظ)مهسا نوشته است: سلام
من gis کار میکنم.پروژه مکانیابی دفن زباله هم کار کردم.خوشحال میشم همکاری کنم

خوب چه بهتر شما هم اگه تمایل دارید برا مکانیابی محل دفن زباله های بهداشتی بیایید استارت کنیم ادرس تماس بنده
SEHAT.BU@GMAIL.COM

با سلام دوستانی که تمایل به نوشتن مقاله دارند لطفا با ایمیل بنده تماس حاصل کنند
SEHAT.BU@GMAIL.COM
برای قرار حضوری بنده همه روزه از اساعت 8 الی 3 در سایت GIS دانشگاه تبریز در خدمت تون هستم
پاسخ
ممنون از دوستانی که حسن توجه دارند و با مکاتبه خودشون ما را در ادامه مسیر دلگرم می کنند
پاسخ
امروز دو تا مقاله استارت خورد ایشالله تموم بشه اکسپت بگیره تو همین بخش برا دوستان اپلود کنیم
پاسخ
سلام دوستان اگه فردی هست که در زمینه نوشتن مقالات ISI میتونه همکاری داشته باشه یا علی بگه زمینه تخصصی بنده پدافند غیرعامل؛ تهدیدات طبیعی و انسان ساخت؛ مکانیابی؛ روش های مدل سازی می باشد. abazarlou@gmail.com
پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مقاله اماکن ورزشی مصطفی شعبانی 0 1,212 ۰۸-۰۲-۱۳۹۹، ۰۸:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: مصطفی شعبانی
  مقاله تقسیم بندی خودکار املاک شهری با استفاده از GIS مصطفی شعبانی 0 1,042 ۰۸-۰۲-۱۳۹۹، ۰۸:۱۸ ب.ظ
  پیاده سازی شبکه گازی در محیط GIS مصطفی شعبانی 0 1,017 ۰۷-۳۰-۱۳۹۹، ۰۶:۰۳ ب.ظ
  مقاله GIS مصطفی شعبانی 0 587 ۰۷-۳۰-۱۳۹۹، ۰۶:۰۰ ب.ظ
  لیست 60 پایان نامه در زمینه GIS با رویکرد کاربردی در علوم مختلف ali alavi 22 16,649 ۰۷-۱۹-۱۳۹۷، ۰۳:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: فردین آژغ
  درخواست داده، مقاله و یا "ایده" مرتبط با علوم نظامی MohsenDas 1 1,640 ۰۳-۰۱-۱۳۹۷، ۱۱:۲۲ ق.ظ
آخرین ارسال: مهریزاد
  GIS و مدیریت شهری panel123 0 1,735 ۰۱-۱۱-۱۳۹۷، ۰۲:۱۰ ق.ظ
آخرین ارسال: panel123
  GIS چیست ؟ panel123 0 1,602 ۱۲-۲۱-۱۳۹۶، ۰۱:۵۸ ق.ظ
آخرین ارسال: panel123
  شاخص هندسون marziyeh1989 0 1,891 ۰۸-۰۳-۱۳۹۶، ۰۲:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: marziyeh1989
  انجام پروژه های GIS rahmati_gis 0 1,599 ۰۶-۱۶-۱۳۹۶، ۰۴:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: rahmati_gis

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

برای عضویت در خبرنامه جی آی اس ایمیل خود را وارد نمایید: