جهت استفاده از تمامی امکانات تارنمای انجمن (ایجاد موضوع،دانلود فایل و ...) لازم است،عضویت یک ساله را خریداری فرمائید. برای این کار مبلغ 50 هزار تومان را به کارت 6221061059143315 واریز نموده،سپس نام کاربری خود را به شماره 09128921121 ارسال کنید. 01-07-1402

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
راهنمایی برای شروع کار با web gis
Question 
با سلام خدمت دوستان عزیز میخوام با web gis شروع به کار کنم کسی میتونه کمک کنه که از کجا شروع کنم.
پاسخ
با سلام

لطفا ابتدا بفرمایید قبلا با چه زبانی برنامه نویسی کار کردید؟ دات نت یا جاوا؟ برنامه ی وب قبلا نوشته اید(مانند html یا ASP.Net یا silverlight و یا PHP)
WebGIS را با کدام برنامه سمت سرور می خواهید شروع کنید؟ و چقدر در این زمینه اطلاعات دارید؟
چقدر در مورد شبکه می دانید؟
پاسخ
با سلام خدمت مهندس نعیمی اطلاعاتم در مورد شبکه کمه و تازه میخوام این کار رو شروع کنم قبلا هیچ کاری در این زمینه انجام ندادم و نیاز دارم از شما راهنمایی بگیرم. باتشکرات فراوان
پاسخ
گام اول برای کار با وب دانستن اطلاعات در مورد شبکه است.
با خواندن Netwok Plus شروع کنید. البته تمام قسمت ها نیاز نیست ولی باید در مورد IP، DNS و ارتباط سیستم ها با هم مقداری بدانید.
پاسخ
مرسی مهندس من این کتاب رو از کجا میتونم تهیه کنم ایا فایلی ازش دارین که من بتونم ازش استفاده کنم خیلی ممنونم از راهنمایی هاتون و این کمکتون رو ارج مینهم.
پاسخ
سلام
سرچ کنید "آموزش Network+" البته نیاز نیست تمام قسمت ها را بخوانید. دانستن اطلاعات عمومی شبکه درمورد IP،DNS و ارتباط سیستم ها کافی است.
پاسخ
سلام
ممنون مهندس جان خیلی متشکر بعد پیداش کردم بعد مطالعه این موارد چه کار دیگه ای باید کرد

، چه چیزای دیگه ای باید خونده شه و چه آموزشهایی لازمه مهندس جان.
پاسخ
با سلام

بعد از این مرحله باید تصمیم بگیرید که با چه زبان برنامه نویسی و چه محصولی سمت سرور می خواهید کار کنید. محصولات ESRI یا Open Source ها
سپس به مطالعه طریقه کار با برنامه سمت سرور و بعد از آن استفاده از برنامه مورد نظر و کد نویسی سمت کلاینت با زبان انتخابی مورد نظر بپردازید.
پاسخ
thank you bachelor
پاسخ
بسيار متشكر از راهنمايي هاي شما
در مراحل بعدي اگر بخواهيم در محيط silverlight كار كنيم چه كارهايي بهتر است انجام دهيم
البته من با arc gis ipi for silverlight كار كردم
پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  Folder Registration in ArcGIS Server 10.2 farshad.beyklou 0 1,885 ۰۴-۲۶-۱۴۰۰، ۰۵:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: farshad.beyklou
  نحوه تغییر رنگ لایه های سرویس arcgis در silverlight maryam naji 1 1,878 ۰۹-۲۵-۱۳۹۹، ۰۴:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: mshosseini
  اوراکل & وب جی ای اس a.sh 4 4,622 ۱۲-۱۵-۱۳۹۸، ۰۲:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: ideasoftweb
Question we gis mahmuud 2 2,609 ۰۱-۱۶-۱۳۹۷، ۱۲:۱۸ ق.ظ
آخرین ارسال: ramazani
  تکنولوژی web gisوروش اجرا am_norozi 4 4,791 ۰۹-۱۳-۱۳۹۶، ۰۹:۴۱ ق.ظ
آخرین ارسال: aminshakib
  ارور در مدیریت arcgis server gabriel1887 8 4,307 ۰۴-۱۴-۱۳۹۶، ۰۱:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: zarei1364
  یک کتاب ارزشمند در زمینه Web GIS شهرام ملکی 5 5,387 ۰۳-۰۴-۱۳۹۶، ۰۱:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: saeid1989
  کتاب برنامه نویسی GIS تحت وب saeederanjbar 5 5,494 ۰۲-۲۴-۱۳۹۶، ۰۲:۳۱ ق.ظ
آخرین ارسال: am.adineh
  برنامه نویسی Esri ArcMAp maryam naji 2 2,435 ۰۸-۰۷-۱۳۹۵، ۰۴:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: dariush206
  برنامه نویسی با کامپوننت telerik radmap در سیورلایت mohitlog 1 1,628 ۰۵-۲۵-۱۳۹۵، ۰۲:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: mohitlog

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

برای عضویت در خبرنامه جی آی اس ایمیل خود را وارد نمایید:

Delivered by خبرنامه جی آی اس