جهت استفاده از تمامی امکانات تارنمای انجمن (ایجاد موضوع،دانلود فایل و ...) لازم است،عضویت یک ساله را خریداری فرمائید. برای این کار مبلغ 50 هزار تومان را به کارت 6221061059143315 واریز نموده،سپس نام کاربری خود را به شماره 09128921121 ارسال کنید. 01-07-1402

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درخواست
سلام
میخاستم بدونم برای تبدیل فرمت ArcGIS به ادریسی که این فرمت در ادریسی خونده بشه چیه ؟ و چجوری باید در ArcGIS دخیره کنیم تا درادریسی خاستیم باز کنیم بتونه بازش کنه و مشکلی نداشته باشیم؟ البته اینو میدونم که باید به صورت رستری باشه ولی با این حال نمیشهConfusedDodgy
ممنون از کمکتون
پاسخ
(۰۹-۰۵-۱۳۹۳، ۰۶:۰۱ ب.ظ)afsan نوشته است: سلام
میخاستم بدونم برای تبدیل فرمت ArcGIS به ادریسی که این فرمت در ادریسی خونده بشه چیه ؟ و چجوری باید در ArcGIS دخیره کنیم تا درادریسی خاستیم باز کنیم بتونه بازش کنه و مشکلی نداشته باشیم؟ البته اینو میدونم که باید به صورت رستری باشه ولی با این حال نمیشهConfusedDodgy
ممنون از کمکتون
نیازی نیست تو arcgis کاری بکنید. برید داخل نرم افزار IDRISI یعد از منوی فایل گزینه import رو بزنید و فرمت موجود رو به فرمت قابل خاندن تو ادریسی تغییر دهید.
پاسخ
(۰۹-۰۵-۱۳۹۳، ۰۶:۵۵ ب.ظ)مهدی مرادی نوشته است:
ممنون از کمکتون
نیازی نیست تو arcgis کاری بکنید. برید داخل نرم افزار IDRISI یعد از منوی فایل گزینه import رو بزنید و فرمت موجود رو به فرمت قابل خاندن تو ادریسی تغییر دهید.

آره این کار روهم می کنم ولی نمیشه مثلاً با GeoTIFF/TIFF ، import می کنم ولی هیچ یک از نقشه هایی که دارم import نمیشه ( نقشه های رقومی شده رو توی آرک جی آی اس رستری می کنم ولی زمان import کردن در ایدریسی، چیزی رو برای وارد کردن نداره ) Huh
ممنونم

(۰۹-۰۶-۱۳۹۳، ۱۲:۰۱ ق.ظ)afsan نوشته است:
(۰۹-۰۵-۱۳۹۳، ۰۶:۵۵ ب.ظ)مهدی مرادی نوشته است:
ممنون از کمکتون

آره این کار روهم می کنم ولی نمیشه مثلاً با GeoTIFF/TIFF ، import می کنم ولی هیچ یک از نقشه هایی که دارم import نمیشه ( نقشه های رقومی شده رو توی آرک جی آی اس رستری می کنم ولی زمان import کردن در ایدریسی، چیزی رو برای وارد کردن نداره ) Huh
ممنونم

شرمنده
تازه یه کمی گزینه ها رو امتحان کردم قسمت import / ArcIdiris پیداش کردم مرسی واقعاً
پاسخ
سلام بعضی از نقشه ها را که با استفاده از import وارد idrisi میکنیم اطلاعاتش کامل نیست. در این موارد فایل رت در GIS به صورت AScii ذخیره و فایل ASCII را در IDRISI فراخوانی کنید
پاسخ
(۰۹-۰۶-۱۳۹۳، ۰۶:۰۵ ب.ظ)erfan1989 نوشته است: سلام بعضی از نقشه ها را که با استفاده از import وارد idrisi میکنیم اطلاعاتش کامل نیست. در این موارد فایل رت در GIS به صورت AScii ذخیره و فایل ASCII را در IDRISI فراخوانی کنید

چه جالب ممنون واقعاً Exclamation
پاسخ
سلام
ببخشید من داده رستری رو میخوام در نرم افزار ترست باز کنم قسمت refrence رو نمیدونم چه تصویری باز کنم؟
پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  تهیه نقشه شیب ghogha 7 3,986 ۰۸-۰۱-۱۳۹۹، ۰۶:۳۶ ب.ظ
آخرین ارسال: ghogha
  لینک بزرگترین گروه GIS ( پرسش و پاسخ ) در تلگرام فردین آژغ 1 3,512 ۰۶-۱۷-۱۳۹۹، ۱۲:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: فردین آژغ
  تبلیغات فردین آژغ 0 985 ۰۶-۱۷-۱۳۹۹، ۱۲:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: فردین آژغ
  نیاز به نقشه های ،جنس خاک، شیب، جهت شیب و جنس زمین همدان kazem akbari 8 5,776 ۰۲-۰۵-۱۳۹۸، ۱۲:۱۰ ق.ظ
آخرین ارسال: Alireza1373
  تصویر ماهواره ای با کیفیت بالا فردین آژغ 1 2,999 ۱۰-۰۶-۱۳۹۷، ۰۲:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: mohammad278
  مشکل لایسنس gis 9.3 dehdari70 1 2,713 ۱۲-۰۸-۱۳۹۶، ۰۶:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: مهدی مرادی
  خطای 010267 و 010328 در gis rezashadi 4 7,355 ۰۹-۱۸-۱۳۹۶، ۰۶:۴۷ ب.ظ
آخرین ارسال: erosin
  انجام پروژه های GIS rahmati_gis 0 2,309 ۰۵-۱۳-۱۳۹۶، ۰۷:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: rahmati_gis
  ابزار آب زیرزمینی در GIS HamidKazemitabar 1 2,323 ۰۴-۱۸-۱۳۹۶، ۰۴:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: rahmati_gis
  ذخیره سازی در google earth samira roshanaie 1 2,075 ۱۰-۲۶-۱۳۹۵، ۱۰:۲۹ ق.ظ