جهت استفاده از تمامی امکانات تارنمای انجمن (ایجاد موضوع،دانلود فایل و ...) لازم است،عضویت یک ساله را خریداری فرمائید. برای این کار مبلغ 50 هزار تومان را به کارت 6221061059143315 واریز نموده،سپس نام کاربری خود را به شماره 09128921121 ارسال کنید. 01-07-1402

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دانلود eCognition Developer Version 8.7
دانلود نرم افزار eCognition Developer Version 8.7 با لینک مستقیم
برای دانلود روی این لینک کلیک کنید.
پاسخ
با سلام.نرم افزار فوق به صورت تریال (trial) هستش یا کرک شده؟چون اگه به صورت تریال باشه نمیشه ازش خروجی گرفت و کاربردی نداره.چون من با این نرم افزار کار میکنم.
پاسخ
با سلام
دوست عزیز من مشکل بزرگی در مورد این نرم افزار دارم. نمونه های آموزشی که با GPS برداشت کرده ام رو چطوری می تونم به عنوان لایه طبقه بندی به این نرم افزار معرفی کنم و بر اساس اونها طبقه بندی رو انجام بدم؟( البته در این حد می دونم که در صفحه ساخت پروژه باید لایه شیپ فایل رو وارد کنیم ولی نمیدونم که چطور باید از اون به عنوان لایه طبقه بندی استفاده کرد؟)
پاسخ
با تشکر از نرم افزار خوبی که گذاشتید
ولی ظاهرا کرک شده نیست این نرم افرار...اگه نحوه کرکشو بگید ممنون میشم
پاسخ
دوستان این نرم افزار کرک شده هستش و در کارگاهی که تحت عنوان پیش بینی با زنجیره مارکوف برگزار شد با این نرم افزار طبقه بندی انجام شد. خروجی هم میدهد. روش نصب بسیار راحتی داره. کافیه که فایل exe رو نصب کنید و فایلهای داخل patch رو در مسیر نصب کپی کنید.

برای معرفی نقاط GPS موقعی که می خواهید پروژه درست کنید و تصویر را معرفی کردید در قسمت thematic layer نقاط جی پی اس خود را معرفی کنید.
پاسخ
با سلام
آقای مرادی تشکر
این رو می دونم که در موقع ساخت پروژه باید از قسمت thematic layer نقاط GPS رو که به صورت شیپ فایل هستند رو معرفی کنم. ولی این رو نمی دونم که بعد از ساخت پروژه چطور thematic layer رو به عنوان کلاس جداگانه لحاظ کنم!
پاسخ
(۱۰-۲۵-۱۳۹۳، ۱۰:۴۴ ب.ظ)مهدی مرادی نوشته است: دوستان این نرم افزار کرک شده هستش و در کارگاهی که تحت عنوان پیش بینی با زنجیره مارکوف برگزار شد با این نرم افزار طبقه بندی انجام شد. خروجی هم میدهد. روش نصب بسیار راحتی داره. کافیه که فایل exe رو نصب کنید و فایلهای داخل patch رو در مسیر نصب کپی کنید.

برای معرفی نقاط GPS موقعی که می خواهید پروژه درست کنید و تصویر را معرفی کردید در قسمت thematic layer نقاط جی پی اس خود را معرفی کنید.
سلام من فایل patch رو توی فولدر نصب کپی کردم اما موقع اجرای نرم افزار دوباره از من لایسنس می خواد. ویندوز من سون هستش. لطفا راهنمایی کنید
پاسخ
سلام دوستان
من به این نرم افزار خیلی احتیاج دارم
ولی بعد از نصب لایسنس میخاد
اگه کسی نصبش کرده میتونه راهنمایی که؟
با تشکر
پاسخ
(۱۲-۰۱-۱۳۹۳، ۰۵:۰۳ ب.ظ)jalalaziz نوشته است: سلام دوستان
من به این نرم افزار خیلی احتیاج دارم
ولی بعد از نصب لایسنس میخاد
اگه کسی نصبش کرده میتونه راهنمایی که؟
با تشکر

این نرم افزار همونی هستش که من خودم تو سایت قرار دادم و الان هم رو سیستمم نصب هستش. نیازی به لایسنس نداره فقط وقتی که مراحل نصب تموم شد بای فایلهای داخل فولدر patch رو تو مسیر نصب past and replace کنید. همین .
پاسخ
سلام آقای مرادی خسته نباشید
من تمام فولدر bin که در فولدر patch هستش توی محل نصب نرم افزار کپی و replaced اما دوباره از من لایسنس میخواد به نظر شما این مربوط به نوع ویندوز هستش؟
پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  دانلود نرم افزار arcgis earth - محصول جدید esri دلدار چراغوندي 2 5,489 ۱۲-۰۸-۱۴۰۲، ۱۲:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: azad110
  فونت های فارسی میکرواستیشن فردین آژغ 0 3,642 ۰۷-۱۴-۱۴۰۰، ۱۱:۳۵ ق.ظ
آخرین ارسال: فردین آژغ
  اکستنشن Archydro برای GIS 10.2 و 10.1 و GIS 9.3 فردین آژغ 11 17,622 ۰۸-۱۵-۱۳۹۹، ۰۲:۲۰ ب.ظ
  برش شیپ فایل با دایره( Cut Polygons With Circle Tool) فردین آژغ 0 1,289 ۰۶-۰۳-۱۳۹۹، ۰۷:۴۹ ب.ظ
  نسخه Google satellite اکستنشن Arcbrutile فردین آژغ 6 2,682 ۰۶-۰۳-۱۳۹۹، ۰۴:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: sasar
  دانلود ArcBruTile 0.8 فردین آژغ 3 4,237 ۰۶-۰۲-۱۳۹۸، ۰۹:۳۷ ب.ظ
  افزونه نقشه گوگل فردین آژغ 0 1,401 ۰۵-۲۰-۱۳۹۸، ۰۷:۲۲ ب.ظ
  نرم افزار خوشه بندی فازی alimoazeni 3 5,932 ۱۲-۰۴-۱۳۹۷، ۰۲:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: e.farhadi71@ut.ac.ir
  نرم افزار stitch maps 2.5 فردین آژغ 0 2,140 ۰۹-۱۰-۱۳۹۷، ۰۷:۰۹ ب.ظ
  arc gis 10.4.1 web adapter کسی داره؟ Rahmatigisnew 0 1,490 ۰۳-۰۳-۱۳۹۷، ۰۴:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Rahmatigisnew

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

برای عضویت در خبرنامه جی آی اس ایمیل خود را وارد نمایید:

Delivered by خبرنامه جی آی اس