جهت استفاده از تمامی امکانات تارنمای انجمن (ایجاد موضوع،دانلود فایل و ...) لازم است،عضویت یک ساله را خریداری فرمائید. برای این کار مبلغ 50 هزار تومان را به کارت 6221061059143315 واریز نموده،سپس نام کاربری خود را به شماره 09128921121 ارسال کنید. 01-07-1402

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نحوه کار نرم افزار StichMap
با سلام
همانطور که میدانید نرم افزار Stich Maps برای دریافت عکس از گوگل ارث است کسی از دوستان میدونه نحوه کار با اون چطور هست و آیا این نرم افزار فقط با گوگل ارث ورژن 4.2 کار میکنه؟ با ورژن های جدیدتر به چه صورت است ؟ و آیا عکس هایی که دانلود میشه در محیط جی آی اس دارای مختصات UTM هستند یا باید زمین مرجع بشوند ؟ با تشکر
--------
من گوگل ارث 4.2 نصب کردم ولی موقع اجرای نرم اقزار StichMap با ارور زیر مواجه میشم
لطفا راهنمایی کنید
Big GrinHeartConfused
[تصویر:  y25_2015-09-16_19-24-45.jpg]

دوستان اگر کسی نرم افزار مشابه برای دانلود تصاویر گوگل ارث که دارای مختصات UTM هست و قابل استفاده در GIS باشد با نحوه آموزش آن دارد لطفا کمک کنید؟
مثلا نحوه کار با نرم اقزار Google Maps Downloader را اگر کسی میدونه راهنمایی کنید لطفا. حیاتی است
پاسخ
سلام
ببخشید منم همین مشکل رو دارم اگه به نتیجه رسیدین لطفا منو هم راهنمایی کنید.
بسیار ممنون
پاسخ
(۰۶-۲۵-۱۳۹۴، ۰۸:۲۶ ب.ظ)alireza.naghdi نوشته است: با سلام
همانطور که میدانید نرم افزار Stich Maps برای دریافت عکس از گوگل ارث است کسی از دوستان میدونه نحوه کار با اون چطور هست و آیا این نرم افزار فقط با گوگل ارث ورژن 4.2 کار میکنه؟ با ورژن های جدیدتر به چه صورت است ؟ و آیا عکس هایی که دانلود میشه در محیط جی آی اس دارای مختصات UTM هستند یا باید زمین مرجع بشوند ؟ با تشکر
--------
من گوگل ارث 4.2 نصب کردم ولی موقع اجرای نرم اقزار StichMap با ارور زیر مواجه میشم
لطفا راهنمایی کنید
Big GrinHeartConfused

دوستان اگر کسی نرم افزار مشابه برای دانلود تصاویر گوگل ارث که دارای مختصات UTM هست و قابل استفاده در GIS باشد با نحوه آموزش آن دارد لطفا کمک کنید؟
مثلا نحوه کار با نرم اقزار Google Maps Downloader را اگر کسی میدونه راهنمایی کنید لطفا. حیاتی است

درود بر شما،
هنگامه تان نیک.

من از این نرم افزار استفاده می کنم. بهترین کارایی را با نسخه 4 دارد. با نسخه 5 هم کار می کند ولی برخی مواقع در دانلود با مشکل مواجه می شود. تنظیماتی که برای کالیبره کردن تصویر انجام می دهید، می تواند منجر به تولید تصویر دارای سیستم مختصات بشه که بعد خودتون میتونید اون را به هر سیستم مختصاتی که خواستید Reproject کنید.

پیروز و سربلند باشید،
ادیبی.
پاسخ
(۰۶-۲۹-۱۳۹۴، ۰۸:۲۲ ب.ظ)sabagrp نوشته است:
(۰۶-۲۵-۱۳۹۴، ۰۸:۲۶ ب.ظ)alireza.naghdi نوشته است: با سلام
--------
لطفا راهنمایی کنید
Big GrinHeartConfused

درود بر شما،
هنگامه تان نیک.

من از این نرم افزار استفاده می کنم. بهترین کارایی را با نسخه 4 دارد. با نسخه 5 هم کار می کند ولی برخی مواقع در دانلود با مشکل مواجه می شود. تنظیماتی که برای کالیبره کردن تصویر انجام می دهید، می تواند منجر به تولید تصویر دارای سیستم مختصات بشه که بعد خودتون میتونید اون را به هر سیستم مختصاتی که خواستید Reproject کنید.

پیروز و سربلند باشید،
ادیبی.

-----------
عرض سلام
چه خوب بود کامل توضیح می دادید!!!!!!!!!!!!!
پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  عملیات ریاضی در raster calculator aminchat 0 2,416 ۱۱-۲۴-۱۳۹۵، ۱۰:۱۱ ب.ظ
آخرین ارسال: aminchat
  جدا کردن پلیگونها ازهم sedighearvand 0 1,858 ۱۱-۰۹-۱۳۹۵، ۱۲:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: sedighearvand
  روش نصب ENVI 5 احمد مرادی 4 6,373 ۰۷-۱۳-۱۳۹۵، ۱۱:۳۷ ق.ظ
آخرین ارسال: karimitabar
  نحوه ذخیره کردن اطلاعات در جی ای اس khorshid372@Gmail.com 5 11,680 ۰۶-۰۹-۱۳۹۵، ۱۰:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: A Behzadfar
  تبدیل به shape sabernoori92 0 1,710 ۰۳-۲۷-۱۳۹۵، ۰۲:۰۷ ق.ظ
آخرین ارسال: sabernoori92
  یک مشکل در بارگذاری فایل erfankt19 0 1,658 ۰۱-۱۲-۱۳۹۵، ۱۲:۲۵ ب.ظ
آخرین ارسال: erfankt19
  سوال : ایجاد یه شبکه grid در آرک yalda 5 5,686 ۰۱-۱۰-۱۳۹۵، ۰۱:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: melika86
  سوال در مورد جدول توصیفی احمد مرادی 6 4,381 ۰۱-۱۰-۱۳۹۵، ۰۱:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: melika86
  مشکل لایسنس ابزارها در arc map Sinaa 3 6,198 ۱۲-۲۳-۱۳۹۴، ۱۲:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Mehdi Naderi
  تحلیل نقشه شیب maria_haghyghy 0 2,045 ۰۶-۱۸-۱۳۹۴، ۰۲:۳۳ ب.ظ