جهت استفاده از تمامی امکانات تارنمای انجمن (ایجاد موضوع،دانلود فایل و ...) لازم است،عضویت یک ساله را خریداری فرمائید. برای این کار مبلغ 50 هزار تومان را به کارت 6221061059143315 واریز نموده،سپس نام کاربری خود را به شماره 09128921121 ارسال کنید. 01-07-1402

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل بسته شدن برنامه حین باز کردن تصاویر درenvi5.1, 5.3
سلام و عرض ادب حضور دوستان
من envi5.3 و 5.1 رو جداگانه نصب کردم و برای هر کدوم وقتی میخوام تصویری باز کنم چه از مودیس یا لندست یا هر تصویر دیگری خطا میزنه که ویندوز idl.exe رو متوقف کرده. فایروال رو بستم برای این برنامه. یک سری دیگر اقداماتی برای اجرای فایل exe این نرم افزار هم در ویندوز انجام دادم ولی مشکل پابرجاست. کرک برنامه هم درست نصب شده. ویندوزم هفت 64 بیتی هست. فقط میتونم روی نسخه 4.8 این برنامه کار کنم. ممنون میشم اگر دوستان راه کاری دارند راهنمایی کنند. با تشکر
پاسخ
سلام دوست عزیز
بنده هم این مشکل رو داشتم
احتمالا این خطا ناشی از اینه که آنتی ویروس نصب شده کرک نرم افزار رو بلوک میکنه، یکبار پوشه نصب برنامه envi رو در آنتی ویروست اعتماد سازی کن ببین مشکل حل میشه.
پیروز باشید

سلام دوست عزیز
بنده هم همین مشکل رو داشتم
احتمالا مربوط به کرک نرم افزار هست که آنتی ویروس ویندوز اون رو بلوک میکنه. بهتره که پوشه نصب برنامه با استفاده از امکانات خوده آنتی ویروس اعتماد سازی کنید.
موفق باشید
پاسخ
سلام. ممنون از پاسخ و راهنمایی خوب شما.من هم گمان میکنم از فایروال باشه ولی با وجود تنظیمات فایروال ویندوز و خود انتی ویروس سیستم، هنوز مشکل پابرجاست. احتمالا تداخلی با سایر برنامه ها هم داره. فقط یکبار خیلی اتفاقی تونستم تصویر لندست باز کنم و دیگه ممکن نشد. گمان کنم باید روی سیستم دیگری تست بزنم یا ویندوز عوض کنم. ممنون از پاسخ شما
پاسخ
(۰۹-۲۲-۱۳۹۴، ۰۸:۲۷ ب.ظ)mahnaz1 نوشته است: سلام. ممنون از پاسخ و راهنمایی خوب شما.من هم گمان میکنم از فایروال باشه ولی با وجود تنظیمات فایروال ویندوز و خود انتی ویروس سیستم، هنوز مشکل پابرجاست. احتمالا تداخلی با سایر برنامه ها هم داره. فقط یکبار خیلی اتفاقی تونستم تصویر لندست باز کنم و دیگه ممکن نشد. گمان کنم باید روی سیستم دیگری تست بزنم یا ویندوز عوض کنم. ممنون از پاسخ شما

سلام. دوست عزیز منم همین مشکل دارم.اگه راه حلی پیدا کردین لطفا راهنمایی کنید
پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Music تراکم کرنل نقاط جرم خیز و همبستگی آن با تراکم جمعیت در منطقه baranazx 0 6,159 ۰۵-۱۴-۱۴۰۲، ۰۹:۰۹ ق.ظ
آخرین ارسال: baranazx
  درج نام برای نقاط mohsen1400 0 15,041 ۱۱-۲۷-۱۴۰۰، ۰۷:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: mohsen1400
  شیپ فایل جزیه هرمز Adel137 3 15,177 ۱۱-۲۴-۱۴۰۰، ۰۱:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Adel137
Star درخواست شیپ فایل جزیره هرمز+تصویر ماهواره ای elahe.talebi 4 3,689 ۱۱-۲۱-۱۴۰۰، ۰۹:۲۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Adel137
  محدود کردن کریجینگ به ایران mohsen1400 0 14,296 ۱۱-۲۱-۱۴۰۰، ۱۲:۴۲ ق.ظ
  محدود کردن کریجینگ به ایران mohsen1400 0 14,472 ۱۱-۲۱-۱۴۰۰، ۱۲:۳۹ ق.ظ
  Geostatistical Analyst mohsen1400 1 14,692 ۱۱-۱۹-۱۴۰۰، ۱۰:۱۷ ق.ظ
آخرین ارسال: فردین آژغ
  برطرف نمودن خطای مربوط به عدم شناسایی نقشه dem در محیط GIS hhabibi61 1 14,870 ۱۱-۱۴-۱۴۰۰، ۱۱:۳۰ ق.ظ
  شیپ فایل شهر تهران زهرا2 1 15,268 ۱۱-۰۹-۱۴۰۰، ۱۰:۲۲ ق.ظ
  کهرنکردن قسمت سرچ ارک مپ Gis777 1 15,311 ۰۹-۲۷-۱۴۰۰، ۰۶:۴۱ ب.ظ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

برای عضویت در خبرنامه جی آی اس ایمیل خود را وارد نمایید:

Delivered by خبرنامه جی آی اس