۱۰-۱۶-۱۳۹۵، ۰۹:۵۲ ب.ظ
با سلام. دوستان من چن تا سوال در مورد گوگل ارث دارم خواهش می کنم هر کی بلده کمک کنه
تصاویر گوگل ارث کاملا عمودی نیستن و با یه زاویه ای سطح زمین رو نشون می دن، اما ما برای نقشه هامون به تصاویر کاملا عمودی نیاز داریم، چطور میشه به این تصاویر کاملا عمودی دست یافت؟
دقت مختصات جغرافیایی در گوگل ارثی که من استفاده می کنم تا دو رقم اعشاره. چطور می تونم این دقت رو زیاد کنم؟
من نقاط UTM یه قطعه زمین رو داشتم به مختصات جغرافیایی تبدیلش کردم و بردم توی گوگل ارث. اما طول ها از 1 متر تا 8 متر اختلاف داشتن. این اختلاف رو چطور میشه تصحیح کرد؟
تصاویر گوگل ارث کاملا عمودی نیستن و با یه زاویه ای سطح زمین رو نشون می دن، اما ما برای نقشه هامون به تصاویر کاملا عمودی نیاز داریم، چطور میشه به این تصاویر کاملا عمودی دست یافت؟
دقت مختصات جغرافیایی در گوگل ارثی که من استفاده می کنم تا دو رقم اعشاره. چطور می تونم این دقت رو زیاد کنم؟
من نقاط UTM یه قطعه زمین رو داشتم به مختصات جغرافیایی تبدیلش کردم و بردم توی گوگل ارث. اما طول ها از 1 متر تا 8 متر اختلاف داشتن. این اختلاف رو چطور میشه تصحیح کرد؟