امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
انتخاب چندین گزینه در select by attribute
چگونه می توان در select by attribute بعد از اینکه عمل get unique value را انجام دادم بتوانم چندین گزینه را همزمان انتخاب کنم و بعد ok کنم و بر روی نقشه نمایش داده شود

خب برای این سوالتونم شما باید این کارا رو بکنید:
نگاه وقتی select by attribute رو میزنید بعد حالا ابتدا نام اون فیلدی که می خواد از اون select رو انجام بدید رو انتخاب می کنید بعدشم گرینه get unique value رو که می زنید تمام اسامی تو اون فیلد رو بهتون می ده حالا تو اون کادر پایین می تونید کد نویسی کنید که مثلا انتخاب کن فیلددی که برابر با این اسمه حالا اینجا می خواید که چند تا انتخاب بشه از کد OR استفاده کنید. تو شکل زیر یه مثال اوردم براتون.من تو شیپ ایران گفتم که استان هایی که اسم شون برابر با اردبیل یا چهارمحال بختیاری هستن رو انتخاب کن. تو ائن فیلد پاین می تونید دستور رو ببینید.
موفق باشید

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  تبدیل گروهی MXD ها به نسخه های قبل تر فردین آژغ 4 1,119 ۰۴-۰۷-۱۳۹۷، ۰۶:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hossein1368
  استخراج حوضه های آبریز به کمک ArcHydro مهریزاد 0 211 ۰۱-۲۸-۱۳۹۷، ۱۰:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: مهریزاد
  جزوه کامل سنجش از دور ماهواره ایی مهریزاد 0 249 ۰۱-۲۸-۱۳۹۷، ۱۰:۲۴ ب.ظ
  محاسبه شاخص NDWI شاخص اختلاف آب نرمال شده در لندست 8 مهریزاد 0 170 ۰۱-۲۷-۱۳۹۷، ۱۱:۲۹ ب.ظ
  محاسبه شاخص NDVI شاخص اختلاف پوشش گیاهي نرمال شده در لندست 8 مهریزاد 0 163 ۰۱-۲۷-۱۳۹۷، ۱۱:۰۴ ب.ظ
  محاسبه شاخص NDBI ﺷـﺎﺧﺺ ﺗﻔﮑﻴـﮏ ﻣﻨـﺎﻃﻖ ﻣﺴـﮑﻮﻧﻲ در لندست 8 مهریزاد 0 157 ۰۱-۲۷-۱۳۹۷، ۱۰:۵۷ ب.ظ
  شاخص طیفی پوشش گیاهی تعدیل شده SAVI در لندست 8 مهریزاد 0 120 ۰۱-۲۷-۱۳۹۷، ۱۰:۲۴ ب.ظ
  درخواست کمک rainy2020 0 333 ۰۹-۰۸-۱۳۹۶، ۱۱:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: rainy2020
  فیلم تهیه ژئودیتابیس در ArcGIS mehnazbehkar 0 321 ۰۸-۱۵-۱۳۹۶، ۰۷:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: mehnazbehkar
  فیلم کامل تهیه مدل رقومی ارتفاعی زمین (DEM) در ArcGIS mehnazbehkar 0 327 ۰۸-۱۵-۱۳۹۶، ۰۷:۱۷ ق.ظ
آخرین ارسال: mehnazbehkar

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان