جهت استفاده از تمامی امکانات تارنمای انجمن (ایجاد موضوع،دانلود فایل و ...) لازم است،عضویت یک ساله را خریداری فرمائید. برای این کار مبلغ 50 هزار تومان را به کارت 6221061059143315 واریز نموده،سپس نام کاربری خود را به شماره 09128921121 ارسال کنید. 01-07-1402

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مقاله=فاجعه علمی (برای انتشارات Hindawi واقعا متاسفم)
سلام دوستانی که مقالات لاتین در زمینه های مرتبط با هواشناسی و زمین شناسی و جغرافیا و علوم مرتبط با زمین مطالعه می کنن حتما برای یک بار هم که شده بالای مقالات و یا تو رفرنس با این اسم برخورد داشتن
Hindawi Publishing Corporation
ناشر مثلا مشهور و اما بی سواد یه مقاله آپلود کردم عنوانش Rainfall-Altitude Relationship in Saudi Arabia هست و 24 دسامبر 2012 دریافت شد و 26 فوریه 2013 هم Accepted گرفت و اما نکته جالب این مقاله به اصطلاح علمی دیگه خودتون دانلود کنید و صفحه 4 موقعیت منطقه مورد مطالعه را ببنید!!!
ای کاش داوری این مقاله با من بود و در جواب نویسنده مسئول می نوشتم بنده خدا تو که هنوز اسم منطقه را نمی دونی چطور به خودت اجازه می دی بیای مقاله بنویسی؟
فقط احساس تاسف برای نویسنده، داورهای مقاله و ناشر اون دارم.همین و بس.

فایل‌(های) پیوست شده
.pdf   363029.pdf (اندازه: 2.4 MB / تعداد دفعات دریافت: 267)
پاسخ
واقعا که...جای تاسف داره
پاسخ
همش یه طرف، اینکه توی نقشه خلیج همیشه فارس رو نوشته Arabian Gulf هم یه طرف....Angry
پاسخ
واقعا متاسف شدم
پاسخ
واقعا که ناراحت کننده هست Sad
پاسخ
سلام
اگه دقت بفرمایید توی متن به منطقه اشاره کرده و توضیح داده که عربستانه، منتها بایستی داخل نقشه هم میاوردش(زیاد مهم نیست البته).تنها چیزی که منو آزار میده نوشتن خلیج عربی به جای خلیج فارسه.
موفق باشید
پاسخ
البته طرف چون خودش عرب بوده نوشته خلیج عربی
ولی چون منطقه اش بزرگه و شامل چند استان عربستان میشه نوشته منطقه مورد مطالعه که اشتباه هم نیست.
پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مقاله اماکن ورزشی مصطفی شعبانی 0 1,247 ۰۸-۰۲-۱۳۹۹، ۰۸:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: مصطفی شعبانی
  مقاله تقسیم بندی خودکار املاک شهری با استفاده از GIS مصطفی شعبانی 0 1,065 ۰۸-۰۲-۱۳۹۹، ۰۸:۱۸ ب.ظ
  پیاده سازی شبکه گازی در محیط GIS مصطفی شعبانی 0 1,043 ۰۷-۳۰-۱۳۹۹، ۰۶:۰۳ ب.ظ
  مقاله GIS مصطفی شعبانی 0 594 ۰۷-۳۰-۱۳۹۹، ۰۶:۰۰ ب.ظ
  لیست 60 پایان نامه در زمینه GIS با رویکرد کاربردی در علوم مختلف ali alavi 22 16,785 ۰۷-۱۹-۱۳۹۷، ۰۳:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: فردین آژغ
  درخواست داده، مقاله و یا "ایده" مرتبط با علوم نظامی MohsenDas 1 1,656 ۰۳-۰۱-۱۳۹۷، ۱۱:۲۲ ق.ظ
آخرین ارسال: مهریزاد
  GIS و مدیریت شهری panel123 0 1,746 ۰۱-۱۱-۱۳۹۷، ۰۲:۱۰ ق.ظ
آخرین ارسال: panel123
  GIS چیست ؟ panel123 0 1,615 ۱۲-۲۱-۱۳۹۶، ۰۱:۵۸ ق.ظ
آخرین ارسال: panel123
  شاخص هندسون marziyeh1989 0 1,905 ۰۸-۰۳-۱۳۹۶، ۰۲:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: marziyeh1989
  انجام پروژه های GIS rahmati_gis 0 1,607 ۰۶-۱۶-۱۳۹۶، ۰۴:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: rahmati_gis

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

برای عضویت در خبرنامه جی آی اس ایمیل خود را وارد نمایید: