۰۸-۲۹-۱۳۹۴، ۰۲:۲۴ ق.ظ
سلام منم همین مشکل رو دارم نقاطم روی نقشه نمیفتن یه جای دیگه میفتندچیکاربایدبکنم؟خواهش میکنم کمکم کنید.
جهت استفاده از تمامی امکانات تارنمای انجمن (ایجاد موضوع،دانلود فایل و ...) لازم است،عضویت یک ساله را خریداری فرمائید. برای این کار مبلغ 50 هزار تومان را به کارت 6221061059143315 واریز نموده،سپس نام کاربری خود را به شماره 09128921121 ارسال کنید. 01-07-1402
وارد کردن مختصات یک نقطه در gis
|
۰۸-۲۹-۱۳۹۴، ۰۲:۲۴ ق.ظ
سلام منم همین مشکل رو دارم نقاطم روی نقشه نمیفتن یه جای دیگه میفتندچیکاربایدبکنم؟خواهش میکنم کمکم کنید.
۰۸-۲۹-۱۳۹۴، ۱۱:۴۹ ب.ظ
سیستم مختصات و سیستم تصویر حتما کنترل و معرفی شوند.
جهت کنترل فایل نقاط و محل آن آپلود شود.
۰۶-۲۰-۱۳۹۵، ۰۶:۰۷ ب.ظ
با سلام
من یک سری از تابلوهای هدایت مسیر رو باید وارد نقشه gis کنم و در یک دیتا بیس باشند تحت عنوان تابلوهای هدایت مسیر، حالا سوالم اینه که آیا امکان این وجود دارد که به هر داده نقطه ای یک تصویر اختصاص داده شود؟ برای هر تابلو x و y رو دارم و می خوام تصویر مرتبط با اون تابلو را روی اون نقطه بگذارم ضمنا من تونستم به تمام نقاط یک دیتا بیس یک تصویر رو اختصاص بدم که روی تمام نقاط دیده بشه با تشکر از دوستان
۱۰-۰۷-۱۳۹۵، ۱۱:۰۷ ق.ظ
۱۱-۰۷-۱۳۹۵، ۱۱:۴۰ ق.ظ
سلام لطفا میشه جواب دوستان داده بشه سوال منم هست
با زدن GO to XY هیچ اتفاقی نمیفته و پنجره مربوطه باز نمیشه با وجود تعریف کردن سیستم مختصات نقاط روی نقشه نمیفتن
۱۱-۱۰-۱۳۹۵، ۱۰:۰۱ ب.ظ
(۱۱-۰۷-۱۳۹۵، ۱۱:۴۰ ق.ظ)aranoos نوشته است: سلام لطفا میشه جواب دوستان داده بشه سوال منم هست سلام منم میخوام یکسری نقطه دارم توی نقشه مشخص کنم مکان دقیقش کجا میشه. همچنین وارد کردن نقشه از gis به idrisi رو هم توضیح داده بودین ولی من متوجه نشدم ممنون میشم بهم کمک کنیدafsane.segh
۰۴-۱۹-۱۳۹۶، ۱۰:۵۸ ب.ظ
(۰۴-۱۴-۱۳۹۲، ۰۴:۰۹ ب.ظ)me8rdad نوشته است: سلامسلام من ی مشکلی دارم اینک، نقاط من توی استان بوشهر هستن، مختصات نقاطم برای مثال این بود 51:04:09 29:37:29 که با استفاده از ی نرم افزار تو اینترنت ب اینا تبدیلشون کردم: 51.074722 29.624722 ولی وقتی تو جی ای اس ادشون میکنم ، کلا ی جای دیگ میوفتن نقاطم کجای کارم اشکال داره ؟
۰۴-۲۸-۱۳۹۶، ۰۵:۵۷ ب.ظ
(۰۴-۱۹-۱۳۹۶، ۱۰:۵۸ ب.ظ)silver sky نوشته است:سلام.(۰۴-۱۴-۱۳۹۲، ۰۴:۰۹ ب.ظ)me8rdad نوشته است: سلامسلام من ی مشکلی دارم اینک، نقاط من توی استان بوشهر هستن، مختصات نقاطم برای مثال این بود دوست عزیز به احتمال زیاد نقاط شما در بیش از یک زون جغرافیایی هستند به همین دلیل نقاط در جای خود قرار نمی گیرند. بهترین کار این است که نرم افزار UTM Conversion را از اینترنت دانلود و نقاط را وارد آن کنید که این نرم افزار علاوه بر تبدیل مختصات به متریک، عدد زون آن را نیز می دهد و اگر یک یا چند نقطه شما در زون دیگری بودند، در این صورت برخی نقاط در جای خود قرار نمی گیرند که باید آنها را اصلاح کنید. اگر با این نرم افزار ساده تا کنون کار نکرده اید، بنده می توانم راهنماییتان کنم. فعلاً هر کدام از نقاط را (هر بار یک طول و یک عرض) را در قسمت مربوطه وارد و در قسمت زون آن، زون مورد نظر را یادداشت کنید و یا ذخیره کنید و ببینید که آیا بیش از یک زون دارید. بنده در خدمتم. دکتر زارعان
۱۱-۲۸-۱۳۹۶، ۱۲:۱۶ ق.ظ
(۰۵-۰۸-۱۳۹۲، ۰۶:۴۵ ب.ظ)وحید ایمانی نوشته است: سلامنقطه utm رو چجوری وارد کنم یعنینحوه نوشتنمختصاتچطوره
۰۳-۱۷-۱۳۹۷، ۰۱:۱۸ ب.ظ
|
|