ارسالها: 35
موضوعها: 14
تاریخ عضویت: آذر ۱۳۹۲
اعتبار:
1
سلام دوستان عزیز
تصاویری رو با استفاده از مناطق تعلیمی طبقه بندی کردم ولی متاسفانه مثلا مناطقی که مسکنی باشه با دشت اشتباه میگیره یعنی از مسکونی بخشی در دشت وجود داره.دوستان اینو چطوری میتونم درستش کنم؟
ارسالها: 21
موضوعها: 6
تاریخ عضویت: مهر ۱۳۹۳
اعتبار:
4
با کدام روش با کدام نرم افزار روی چه تصاویری؟
ارسالها: 53
موضوعها: 10
تاریخ عضویت: تير ۱۳۹۳
اعتبار:
9
با سلام
می بایستی بازتاب طیفی دو عارضه رو ببینید و ببینید در کجا ها با یکدیگر تفاوت دارند و آیا با توجه به باندهای ماهواره لندست قادر به تفکیک این دو عارضه هستیم یا خیر
حسبی الله
ارسالها: 17
موضوعها: 0
تاریخ عضویت: آذر ۱۳۹۳
اعتبار:
2
سلام
باید ابتدا برای محدوده های شهری درون google earth پلی گون ایجاد کرده و سپس آنها را از نقشه اصلی roi بگیرید. سپس سابست گرفته و درون همان منطقه کاربری شهری را تعریف کنید. پس از استخراج کاربری در آن لایه میتوانید با band math کاربری های شهری را که تازه بدست آمده با نقشه کاربری قبلی هم پوشانی کنید.
موفق باشید
ارسالها: 21
موضوعها: 6
تاریخ عضویت: مهر ۱۳۹۳
اعتبار:
4
دوست عزیز اولاً تعداد مناطق تعلیمی شما باید حداقل 30تا باشه
دوم اینه که روش شبکه های عصبی را هم می توانید استفاده بکنید نتیجه های خوبی میده
سوم به نظرم اگر همه روش های طبقه بندی دارای خطا می باشند و شما می توانید روی خروجی اصلیتون یه کمی کار های کارتوگرافی انجام انجام بدبد
امیدوارم مفید بوده باشد