جهت استفاده از تمامی امکانات تارنمای انجمن (ایجاد موضوع،دانلود فایل و ...) لازم است،عضویت یک ساله را خریداری فرمائید. برای این کار مبلغ 50 هزار تومان را به کارت 6221061059143315 واریز نموده،سپس نام کاربری خود را به شماره 09128921121 ارسال کنید. 01-07-1402

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پایان نامه
سلام من موضوع پایان نامه تام ارزیابی میزان مشارکت شهروندان در استفاده از حمل و نقل همگانی(محور جنوب زاینده رود) هستش هرکی هر کمکی از دستش برمیاد بهم کمک کنه خواهش میکنم
پاسخ
سلام دوست عزیز
من فکر می کنم اگر جزئیات بیشتری از کارتون ارائه کنید دوستان بهتر بتونند کمکتون کنند...
مثلا اینکه الان در چه مرحله ای هستید و در چه بخشی نیاز به کمک دارید، بررسی ادبیات نظری و تجربیات مشابه، روش شناسی: از چه روش یا روش هایی می خواهید برای ارزیابی استفاده کنید، شناخت عرصه مطالعاتی: با توجه به معیارها و شاخص های ارزیابی به چه داده هایی نیاز دارید؟
موفق باشید
پاسخ
سلام ممنونم که جواب دادید من فعلا گیر پرسش نامه ام نمیدونم باید چجوری طراحیش کنم توروخدا اگه میتونید در هر قسمتی از پایان نامه ام کمکم کنید ازتون ممنون میشم
پاسخ
با سلام مجدد
طراحی پرسشنامه نیاز به مطالعات پشتیبان دارد: در حوزه های ادبیات نظری مرتبط با موضوع (بحث مشارکت و استفاده از حمل و نقل همگانی)،
بررسی تجربیات و پژوهش های مشابه در ایران و جهان که نهایتا با استفاده از این بررسی ها شما می تونید معیارها، شاخص ها و گویه های پرسشنامه رو طراحی کنید....
البته باید سازوکار طراحی پرسشنامه به نحوی باشه که بعدا از داده های آن بتوانید برای ارزیابی استفاده کنید...معمولا پس از طراحی پرسشنامه می شه تعداد کمی پرسشنامه توزیع کرد و با برگشت پرسشنامه و اصلاح ایرادات آن (مثلا ممکنه پرسش شونده ها سوال شما رو متوجه نشده باشن و پاسخ های بی ارتباطی داده باشن که منجر به تغییر یا حذف اون سوال بشه) مجددا پرسشنامه اصلاحی رو در بین حجم نمونه توزیع کنید
مطالعه پرسشنامه های مرتیط با موضوع پایان نامه شما هم می تونه بهتون ایده بده...می تونید پایان نامه های مرتبط رو از دانشگاه خودتون و سایر دانشگاه ها مطالعه کنید یا از دوستان بخواید که نمونه هایی از پرسش نامه را در اختیارتون بذارن...البته قطعا پرسش نامه شما با توجه به نمونه موردی و فرضیات و کلیات پژوهش شما تفاوت هایی با کارهای دیگر خواهد داشت که حاصل اندیشه شما خواهد بود و باید با طی یک الگوریتم منطقی و قابل دفاع بهش رسیده باشین...
چند تا فایل رو براتون ضمیمه می کنم امیدوارم مفید باشه، یکی از فایها چکیده یکی از پایان نامه های تربیت مدرس با موضوع مشارکت هستش که پرسشنامه رو هم در قسمت پیوست شامل می شود...با تعدادی مقاله با موضوع مشارکت...
بد نیست یک سری هم به سایت http://www.urbanity.ir بزنید...با جستجوی کلید واژه مشارکت، یک سری فایل در اختیارتون قرار می گیره که ممکنه مفید واقع بشه... دو تا مقاله که از همین سایت دانلود شده رو هم واستون گذاشتم
البته مطالبی که نوشتم و فایل هایی که براتون گذاشتم کلی هستن و فایل های مذکور مشارکت رو در حوزه موضوعات دیگر بررسی کردند... در زمینه موضوع خودتون و جزئیات معیارها و شاخص ها و نهایتا سوالهای پرسشنامه باید از مطالعه منابع مرتبط یا بهره گیری از راهنمایی دوستانی که در زمینه موضوع شما کار کردن استفاده کنید و به یک ساختار منسجم که عوامل موثر بر مشارکت مردمی در استفاده از حمل و نقل همگانی را از ابعاد مختلف بررسی می کند، برسید: فرضا اجتماعی (جمعیت، گروه سنی و ...)-اقتصادی (درآمد، گروه شغلی و ...)-کالبدی (کاربری ها و فعالیت های منطقه-وضعیت معابر-حجم ترافیک عبوری منطقه و ...) و این ساختار به طراحی گویه ها و سوال های پژوهش منتج خواهد شد
(تاکید می کنم که این ساختار چیزیه که با توجه به برداشت من از موضوع و در زمان محدود شکل گرفته و خواستم با مثال بهتون یک دید کلی بدم و خیلی پخته نیست)
شاد و موفق باشید

فایل‌(های) پیوست شده
.zip   mosharekat.zip (اندازه: 2.04 MB / تعداد دفعات دریافت: 28)
پاسخ
سلام مجدد شرمنده نمیتونم اینجا دانلودش کنم میشه به ایمیلم بفرستیدf.saaedi1369@gmail.com
پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Music تراکم کرنل نقاط جرم خیز و همبستگی آن با تراکم جمعیت در منطقه baranazx 0 6,747 ۰۵-۱۴-۱۴۰۲، ۰۹:۰۹ ق.ظ
آخرین ارسال: baranazx
  درج نام برای نقاط mohsen1400 0 15,602 ۱۱-۲۷-۱۴۰۰، ۰۷:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: mohsen1400
  شیپ فایل جزیه هرمز Adel137 3 15,708 ۱۱-۲۴-۱۴۰۰، ۰۱:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Adel137
Star درخواست شیپ فایل جزیره هرمز+تصویر ماهواره ای elahe.talebi 4 3,754 ۱۱-۲۱-۱۴۰۰، ۰۹:۲۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Adel137
  محدود کردن کریجینگ به ایران mohsen1400 0 14,808 ۱۱-۲۱-۱۴۰۰، ۱۲:۴۲ ق.ظ
  محدود کردن کریجینگ به ایران mohsen1400 0 15,021 ۱۱-۲۱-۱۴۰۰، ۱۲:۳۹ ق.ظ
  Geostatistical Analyst mohsen1400 1 15,220 ۱۱-۱۹-۱۴۰۰، ۱۰:۱۷ ق.ظ
آخرین ارسال: فردین آژغ
  برطرف نمودن خطای مربوط به عدم شناسایی نقشه dem در محیط GIS hhabibi61 1 15,440 ۱۱-۱۴-۱۴۰۰، ۱۱:۳۰ ق.ظ
  شیپ فایل شهر تهران زهرا2 1 15,806 ۱۱-۰۹-۱۴۰۰، ۱۰:۲۲ ق.ظ
  کهرنکردن قسمت سرچ ارک مپ Gis777 1 15,952 ۰۹-۲۷-۱۴۰۰، ۰۶:۴۱ ب.ظ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

برای عضویت در خبرنامه جی آی اس ایمیل خود را وارد نمایید:

Delivered by خبرنامه جی آی اس