ارسالها: 386
موضوعها: 129
تاریخ عضویت: فروردین ۱۳۹۲
اعتبار:
31
چگونه می توانیم چند شیپ فایل از نوع point را یکی کنیم و در یک شیپ فایل داشته باشیم؟
نخند, گریه نکن , فقط بیاندیش
ارسالها: 730
موضوعها: 251
تاریخ عضویت: فروردین ۱۳۹۲
اعتبار:
124
از دستور mergeدر toolbox استفاده کن
همشون رو در input درگ کن و سپس خروجی بهش بده
ارسالها: 319
موضوعها: 140
تاریخ عضویت: خرداد ۱۳۹۲
اعتبار:
188
البته Dissolveهم این کار می کنه ولی با یه شرط اون هم (اطلاعات Attribute table)
ارسالها: 28
موضوعها: 11
تاریخ عضویت: مرداد ۱۳۹۲
اعتبار:
2
سلام آیا از طریق دستور بالا میشه چندتا شیپ فایل رو باهم ادغام کرد و تو یک فایل همه لایه ها رو داشته باشیم اگه ممکنه یه کم بیشتر توضیح بدین ممنون.
ارسالها: 319
موضوعها: 140
تاریخ عضویت: خرداد ۱۳۹۲
اعتبار:
188
همون طوری که گفتم با استفاده از اطلاعات Attribute table مثلا لایه شهرهای کشور را داریم و تو Attribute tableش اسک کلیه شهرها+استان مربوطه اش را داریم حالا بر اساس همون فیلد استان اون multi partها را یه عارضه مجزا می کنیم.نه اون چیزی که شما می گید باید ازmarge
ارسالها: 1
موضوعها: 0
تاریخ عضویت: خرداد ۱۳۹۳
اعتبار:
0
۰۳-۲۴-۱۳۹۳، ۰۷:۵۰ ب.ظ
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳-۲۴-۱۳۹۳، ۰۷:۵۴ ب.ظ، توسط ashkyar.)
درخواست کمک
سلام من نقاطی که از مختصات جغرافیایی از طریق اکسل به arc map وارد کردم و از طریق ابزارهای اسپشیال آنالیز و 3d آنالیز لایه بندی کردم ، حالا میخوام این تقاط رو که نقاط شهری هستن روی نقشه ی ایران از طریق arc toolbox استرک " کنم اما بعد از جدا سازی استان مورد نظر؛ نقاط روی نقشه مشخص نمیشن! نمیدونم علتش چیه
من با وکتورهای دیگه روی یه استان دیگه امتحان کردم جواب میده اما کار خودم نه
ممنوم میشم فوری راهنمایی بفرمایین
ارسالها: 386
موضوعها: 129
تاریخ عضویت: فروردین ۱۳۹۲
اعتبار:
31
البته شاید جوابتون رو نداده باشم چون مشکل شما با مشاهده تصویر قابل حل هست.
یه راه جلوی پاتون می زارم امتحانش کنید.به تصویر نگاه کنید یک لایه رو از یک لایه دیگه به صورتی که در زیر آمده کم کنید.
نخند, گریه نکن , فقط بیاندیش