جهت استفاده از تمامی امکانات تارنمای انجمن (ایجاد موضوع،دانلود فایل و ...) لازم است،عضویت یک ساله را خریداری فرمائید. برای این کار مبلغ 50 هزار تومان را به کارت 6221061059143315 واریز نموده،سپس نام کاربری خود را به شماره 09128921121 ارسال کنید. 01-07-1402

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کمک بسیار فوری
سلام ب همگی
امیدوارم کارتون مثل من گره نخورده باشه
من ویندوز8نصب کردم ولی هر کاری میکنم arcgis9.3نصب نميشه
به هر ترفندی دست میزنم نمیشه
لطفا راهنماییم کنید
سپاس
پاسخ
یه چرا از ورژن های 10 و بالاتر استفاده نمی کنی؟
پاسخ
dot net framework3.5را نصب کنید به احتمال 99.99%مشکل حل می شه
پاسخ
GIS9.3 از این سی دی های مال شرکت دریا سافته؟
سه اینستاله؟
پاسخ
کارم با 9.3 میباشد دوتا فایل جی ای اس دارم سی دی نیستن .net framework3.5را هم نصب کردم ولی نشد.وقتی کرک 2 را میخواهم نصب کنم پیام ریبوت میده
پاسخ
سلام.
تو ویندوز های 64 بیتی (فکر می کنم 8 هم همینطور باشه) فولدری به نام
[program files x86] هست که فولدر مربوط به نصب نرم افزار ها در داخلش قرار می گیره، در ویندوز های معمول این فولدر program file است.
شما می تونید موقع نصب کرک ها، در مسیر نصب پیش فرض نرم افزار تغییری ایجاد کنید و اون تغییر اینه که به جای program file ،
program file x86 رو جایگزین کنید.
البته این روش رو یکی از دوستان به من یاد داد، ولی خودم هنوز امتحانش نکردم. امیدوارم جواب بده.
پاسخ
بی دردسر ترین راهش اینه که از نسخه 64بیتی ش استفاده کنید یه نکته هم باید خاطر نشان کنم نمی خوام بگم کرک های شرکت (د.س) مفت هم نمی ارزه، ولی بهترین شرکت ارائه دهنده نرم افزار تو ایران پرنیان هست من arcgis9.3 روی ویندوز 64بیتی در نسخه های مختلف از homeگرفته تا Professionalو ultimateنصب کردم و حتی اخیرا هم چند تایی روی 8نصب کردم و هیچ یک از مشکلاتی که شما ذکر کردید برخورد نکردم و اون مطلبی که در پست قبل ذکر کردن بستگی coreبرنامه داره مثلا شما Adobe Premiere نسخه x86 را تحت هیچ شرایط نمی تونید تو 64بیت نصب کنید. یه راه خیلی خوب من به تون یاد می دم، برای نصب برنامه ها و کرک هاشون همیشه سعی کنید موقع نصب برنامه ها از یه برنامه tracerاستفاده کنید ببینید که فایل ها کجا و چگونه دارن نصب می شن و بعد که مثلا به فلان مرحله رسید و یه errorی داشتید مشکل تون را از همون جا بر طرف کنید نه از اول!
پاسخ
(۰۵-۲۷-۱۳۹۲، ۰۶:۱۷ ب.ظ)عباسعلی داداشی نوشته است: dot net framework3.5را نصب کنید به احتمال 99.99%مشکل حل می شه

سلام.ببخشید این برنامه dot net framework3.5،رو ویندوز8 جواب میده؟
آخه arcgis10.0شرکت پرنیان رو ویندوز8 من نصب نشد.از یه دوستی پرسیدم گفتن رو ویندوز 7 نصب کن.
میخواستم ببینم کدوم راه بهتره؟این برنامه رو در ویندوز 8 نصب کنم یا کلا gisرو در ویندوز7؟اونوقت gis10.0 رو ویندوز7 نصب میشه؟
پاسخ
سلام.ببخشید این برنامه dot net framework3.5،رو ویندوز8 جواب میده؟
آخه arcgis10.0شرکت پرنیان رو ویندوز8 من نصب نشد.از یه دوستی پرسیدم گفتن رو ویندوز 7 نصب کن.
میخواستم ببینم کدوم راه بهتره؟این برنامه رو در ویندوز 8 نصب کنم یا کلا gisرو در ویندوز7؟اونوقت gis10.0 رو ویندوز7 نصب میشه؟
[/quote]
بله GIS هم روی ویندوز 8 نصب میشه و هو روی ویندوز 7
چه GIS10 چه 9.3
البته برای نصب GIS 10 روی ویندوز 8 نیازمند نصب dot net framework هستید.
پاسخ
(۰۶-۰۱-۱۳۹۲، ۱۰:۴۳ ق.ظ)فردین آژغ نوشته است: سلام.ببخشید این برنامه dot net framework3.5،رو ویندوز8 جواب میده؟
بله GIS هم روی ویندوز 8 نصب میشه و هو روی ویندوز 7
چه GIS10 چه 9.3
البته برای نصب GIS 10 روی ویندوز 8 نیازمند نصب dot net framework هستید.
[/quote]

در ویندوز 8 نیازی به نصب 3.5 dot net framework نیستش اگه اینترنت در دسترس داشته باشید می تونید با رفتن به مسیر زیر
control panel- progarm and features - trun windows features on or of
میتوانید تیک فایل های 3.5 رو بزنید تا دانلود شود سپس سیستم را ریستارت کنید و اقدام به نصب arc gis کنید
پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  راهنمایی جهت حذف عوارض از DEM Zahra530 2 2,432 ۰۸-۱۵-۱۳۹۹، ۰۷:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: Zahra530
  چرا مقدار ولیو فایل flow accumulation را در مپ الجبرا عدد 2500=> میزنند؟ kimia352 0 1,314 ۱۲-۰۸-۱۳۹۸، ۰۴:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: kimia352
  ترکیب لایه های خطی با حفظ ویژگی عرض هر لایه majidzarean 0 1,640 ۰۶-۰۲-۱۳۹۸، ۰۴:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: majidzarean
  نحوه محاسبه درصد پوشش با NDVI kamkar 0 1,692 ۰۸-۱۲-۱۳۹۷، ۰۴:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: kamkar
  شبکه بندی یک پلیگون و تعیین مختصات جغرافیایی مرکز شبکه ها saharsm 1 2,645 ۰۶-۰۵-۱۳۹۷، ۰۲:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: فردین آژغ
  کپی کردن از یک line feature در arcgis مثلا به تعداد 50 عدد samaa 2 2,839 ۰۳-۲۶-۱۳۹۷، ۰۱:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: فردین آژغ
  هزینه پروژه جی آی اس چقدر است؟ کریمی 6 7,614 ۰۳-۲۲-۱۳۹۷، ۰۲:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: nadiri
  آموزش کار با template rahmati-gis 0 1,790 ۱۱-۲۶-۱۳۹۶، ۱۱:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: rahmati-gis
  حذف نقاط در شیپ فایل rza 4 6,712 ۱۱-۱۸-۱۳۹۶، ۱۱:۵۸ ق.ظ
آخرین ارسال: alish
  قرار دادن عکس هوایی بر روی طرح fariba 1 3,356 ۱۰-۱۷-۱۳۹۶، ۱۱:۴۸ ق.ظ
آخرین ارسال: fariba

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

برای عضویت در خبرنامه جی آی اس ایمیل خود را وارد نمایید: