انجمن جی آی اس (GIS)

نسخه‌ی کامل: سوال؟!
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
با سلام ووقت بخیر.من لایه های کاربری اراضی رو دارم ولی قدیمیه باید از طریق گوگل ارث کاربریهای جدیدو مشخص کنم.کسی لینک آموزشی سراغ داره بهم بدهHuhو یا اینکه بتونه راهنماییم کنه.ممنون
سلام
به نظرم شما لایه کاربری که داری رو تو جی ای اس به kml تبدیل کن بعد ببر تو گوگل ارث اونجا تغییرات رو ببین و رو این لایه اعمال کن
میشه بیشتر توضیح بدین آخه اینجوری کار نکردم اصلا.ممنون
من این به ذهنم رسید.چون گفتید که میخواید تو گوگل ارث کاربریهای جدید رو مشخص کنی.من میگم شما که یک لایه کاربری داری اونو به فایلی که گوگل ارث میخونه یعنی (kml ) تبدیل کن، بعئ ببر تو گوگل ارث لایه رو اد کن تا بیوفته تو همون منطقت البته به سیستم ها هم توجه کن ( مثلا هر دو utm باشند).. بعد اینکه اضافه کردی تغییرات معلومه دیگه یه جا باغ بوده مثلا الان شده مسکونی با هر چیز دیگه بعد بیا با ساخت پلیگون این کاربری های جدید رو بکش
ممنونم ببینم میتونم یا نه.آخه من اصلا کار نکردمبا گوگل ارث
کاری ندارره حتما میتونی..
ممنون.لایه های gisرو اد کنم؟

یعنی نیازی نیست چیزی رو تغغیر بدم
شما یه لایه کاربری داری احتمالا به فرمت شیپ فایل.. تو جی ای اس از دستور
conversation tools>>to kml>> layar to kml
لایتو به kml تبدیل کن و تو گوگل ارث باز کن
ممنون پیدا نمیکنم .دنبال بگردمSmile

لایه ی کاربریمو اد کن؟؟؟بعداین کارارو انجام بدم؟

ممنون مسیر رو پیدا کردم ببینم درست میشه یا نه لطف کردین

وارد گوگل ارث کردم.چجوری کاربریها رو مشخص کنم؟
تو گوگل ارث لایتو باز میکنی بعد روش کلیک میکن میری همون جای مورد نظر...برای اینکه بتونی کاربری های زیر این لایتو ببینی رو ش کلیک راست کن یه کارد باز میشه.. و از قسمت STYLE COLOR >>AREA نوع اون رو outline انتخاب میکنی و ok میکنی
صفحه‌ها: 1 2