انجمن جی آی اس (GIS)

نسخه‌ی کامل: کمک
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
[font=Verdana][font=Arial]سلام
من با arc gis 10 کار میکنم وقتی میخوام فایل cad و به geodatabaseاضافه کنم روی new persnal که ساختم کلیک راست میکنم و از impor
(feature class(single را انتخاب میکنم و پنجره باز شده در کادر input features فایل cad که کلاس عارضه اش polyline هستش رانتخاب و در کادر output feature class نامش و هم مینویسم وقتی گزینه ی ok را میزنم featurew class نمیتونه عمل کنه eroro 000824 و میده
نمیدونم مشکل از کجاست لطفا شما هم امتحانش کنین و نتیجه رو به من بگین لطفا احتمال میدم که نرم افزار من مشکل داشته باشه...
این پیغام مربوط نداشتن مجوز های لازم است یعنی لایسنس نرم افزار شما مشکل دارد.خیلی از نسخه های arcgisموجود در بازار متاسفانه با چنین مشکلاتی روبرو می باشند بخصوص ورژن10
واقعا ممنون از این که وقتتون رو در اختیارم گذاشتید به نظر شما چی کار کنم gis9.3 نصب کنم.Exclamation
همه قبول دارند که پایدار ترین نسخه Arcgis9.3هستش ولی من 10.1را پیشنهاد می کنم به جرات می شه گفت که در پایداری به 9.3هم می رسه!
دوست عزیز، ابتدا اگر اسم فایل اتوکدتون یا مسیرش فارسی هست به حروف انگلیسی تغییر دهید سپس امتحان کنید. اگر درست نشد راههای دیگری هم وجود دارد که امتحان کنید. مثلا اینکه آرک جی آی اس 10 فکر می کنم فایلهای اتوکد تا 2010 را اجرا می کنند اگر فایل اتوکدتان 2012 می باشد از آن ذخیره قبل از سال 2010 بگیرید مثلا 2008 و سپس امتخان فرمائید.
واقعا ممنون شما عزیزان گل هسستم
آقای پودینه ی عزیز اتوکد من مسیرش هم انگلیسی هستش و هم 2007
فکر کنم آقای داداشی عزیز که فرمودند همون درست باشه من باید arc gis 10.1 نصب کنم .
حالا آقای داداشی عزیز این ARC GIS 10.1 مشابه همون ARC GIS 10 هستش و به نظر محترمتون این مشکلاتن تو این نسخه ی جدید رفع میشه؟