نتایج جستجو
|
ارسال |
نویسنده |
انجمن |
پاسخها |
بازدیدها |
ارسال شده
[صعودی]
|
|
|
موضوع: طراحی نقشه
ارسال: RE: طراحی نقشه
(۰۹-۰۸-۱۳۹۶، ۱۱:۳۹ ب.ظ)parantezbaz نوشته است: سلام. من می خواهم برای شهر کاشان، نقشه ای با مدل زیر داشته باشم. می خواهم شهر را به چند ناخیه تقسیم کنم و اون ناحیه ها هر کدام در تصویری جداگانه مشخص با... |
|
saied94 |
طراحی نقشه (Cartography Design)
|
1 |
2,374 |
۰۹-۱۰-۱۳۹۶، ۰۸:۵۵ ب.ظ |
|
|
موضوع: gis
ارسال: RE: gis
(۰۵-۲۴-۱۳۹۶، ۱۰:۴۹ ب.ظ)rahmati_gis نوشته است: (۰۵-۲۳-۱۳۹۶، ۰۷:۱۰ ب.ظ)xavi نوشته است: سلام رشته ی کدوم شاخه است و مخفف چه کلماتی است ؟؟؟
عمران نقشه برداری
Geospatial Information System
سلام
جی آی ا... |
|
saied94 |
موضوعات عمومی GIS
|
4 |
2,067 |
۰۵-۲۶-۱۳۹۶، ۰۱:۲۱ ق.ظ |
|
|
موضوع: وارد کردن مختصات یک نقطه در gis
ارسال: RE: وارد کردن مختصات یک نقطه در gis
(۰۴-۱۹-۱۳۹۶، ۱۰:۵۸ ب.ظ)silver sky نوشته است: (۰۴-۱۴-۱۳۹۲، ۰۴:۰۹ ب.ظ)me8rdad نوشته است: سلام
در قالب یک فایل اکسل مختصاتهای خودت رو وارد کن و عنوان طول رو x و عنوان عرض جغرافیایی رو y قرار بده... ا... |
|
saied94 |
درخواست ها
|
19 |
50,708 |
۰۴-۲۸-۱۳۹۶، ۰۵:۵۷ ب.ظ |
|
|
موضوع: مشکل در تهیه نقشه ژئو رفرانس برای Arcgis
ارسال: RE: مشکل در تهیه نقشه ژئو رفرانس برای Arcgis
(۰۴-۲۷-۱۳۹۶، ۱۰:۴۲ ق.ظ)jafaraghajani68 نوشته است: با سلام .
دوستان من نمی دونستم کجاباید پست بدم /
یه سوال دارم :
من می خوام از نقشه یکی از مناطق تهران برای نرم افزارArcgis استفاده کنم . در نقشه... |
|
saied94 |
درخواست ها
|
1 |
1,266 |
۰۴-۲۸-۱۳۹۶، ۰۵:۴۵ ب.ظ |
|
|
موضوع: فرمت nc
ارسال: RE: فرمت nc
(۰۸-۲۳-۱۳۹۵، ۰۹:۴۷ ب.ظ)maryam m نوشته است: با سلام خدمت دوستان. من حدود 200 فایل nc از داده های دمای کل جهان دارم. که هر کدام حدود 220 مگابایت حجم دارند. میخواهم همه داده های آن را فراخوانی کنم ممنو... |
|
saied94 |
اطلاعات آموزشی (Tutorial)
|
1 |
3,132 |
۰۸-۲۴-۱۳۹۵، ۰۹:۱۱ ب.ظ |
|
|
موضوع: نیاز فوری فوری تو را خدا
ارسال: RE: نیاز فوری فوری تو را خدا
(۰۶-۳۱-۱۳۹۵، ۱۰:۲۶ ق.ظ)fariba نوشته است: (۰۶-۳۰-۱۳۹۵، ۱۲:۴۳ ب.ظ)saied94 نوشته است: (۰۶-۳۰-۱۳۹۵، ۰۹:۰۷ ق.ظ)fariba نوشته است: (۰۶-۲۹-۱۳۹۵، ۰۸:۱۸ ب.ظ)saied94 نوشته است: (۰۶-۲۹-۱۳۹۵، ۰۶:۵۹ ب.ظ)fa... |
|
saied94 |
موضوعات عمومی GIS
|
5 |
2,276 |
۰۶-۳۱-۱۳۹۵، ۰۶:۰۶ ب.ظ |
|
|
موضوع: نیاز فوری فوری تو را خدا
ارسال: RE: نیاز فوری فوری تو را خدا
(۰۶-۳۰-۱۳۹۵، ۰۹:۰۷ ق.ظ)fariba نوشته است: (۰۶-۲۹-۱۳۹۵، ۰۸:۱۸ ب.ظ)saied94 نوشته است: (۰۶-۲۹-۱۳۹۵، ۰۶:۵۹ ب.ظ)fariba نوشته است: در یک محدوده جغرافیایی 3 چاه آب داریم چگونه می توان در این محدوده به و... |
|
saied94 |
موضوعات عمومی GIS
|
5 |
2,276 |
۰۶-۳۰-۱۳۹۵، ۱۲:۴۳ ب.ظ |
|
|
موضوع: نیاز فوری فوری تو را خدا
ارسال: RE: نیاز فوری فوری تو را خدا
(۰۶-۲۹-۱۳۹۵، ۰۶:۵۹ ب.ظ)fariba نوشته است: در یک محدوده جغرافیایی 3 چاه آب داریم چگونه می توان در این محدوده به وسیله جی آی اس نقشه ای آماده کرد که دو سوم محدوده به وسیله چاه اول تغذیه شود فقط تو را خ... |
|
saied94 |
موضوعات عمومی GIS
|
5 |
2,276 |
۰۶-۲۹-۱۳۹۵، ۰۸:۱۸ ب.ظ |
|
|
موضوع: چگونگی پهنه بندی کاربری ها؟
ارسال: RE: چگونگی پهنه بندی کاربری ها؟
(۰۵-۲۸-۱۳۹۵، ۱۰:۵۱ ب.ظ)مهبانگ نوشته است: سلام آقای زارعان .ممنون از پاسختون.من لایه ها رو همونطور که توشتین وارد کردم .ولی مشکل من به جاست.باز هم ممنونسلام. فکر کنم مشکل حضرتعالی را یکی از دوستان بن... |
|
saied94 |
درخواست ها
|
8 |
2,779 |
۰۵-۲۹-۱۳۹۵، ۱۲:۴۶ ب.ظ |
|
|
موضوع: چگونگی پهنه بندی کاربری ها؟
ارسال: RE: چگونگی پهنه بندی کاربری ها؟
(۰۵-۲۷-۱۳۹۵، ۰۱:۳۳ ق.ظ)مهبانگ نوشته است: سلام .آقای زارعان .لایه های من یکی پوینت است یکی پلیگان.خود درونیابی انجام می شود.ولی منطقه ام برش نمی خورد.مطمئنم لایه ها را درست معرفی می کنم به نرم افزار.... |
|
saied94 |
درخواست ها
|
8 |
2,779 |
۰۵-۲۷-۱۳۹۵، ۰۹:۰۷ ب.ظ |
|
|
موضوع: چگونگی پهنه بندی کاربری ها؟
ارسال: RE: چگونگی پهنه بندی کاربری ها؟
(۰۵-۲۶-۱۳۹۵، ۰۵:۵۵ ب.ظ)مهبانگ نوشته است: سلام . برای همپوشانی لایه های رستری به دست آمده چه روشی از overlay رو به کار می برین .کلا از چه دستوراتی استفاده می کنید؟
من هم درگیر درنیابی هستم درونیابی ا... |
|
saied94 |
درخواست ها
|
8 |
2,779 |
۰۵-۲۶-۱۳۹۵، ۰۸:۵۹ ب.ظ |
|
|
موضوع: چگونگی پهنه بندی کاربری ها؟
ارسال: RE: چگونگی پهنه بندی کاربری ها؟
(۰۵-۲۶-۱۳۹۵، ۱۲:۳۳ ق.ظ)taraneh نوشته است: با سلام و احترام، قبل از طرح سوال بر خودم لازم میدونم از سایت بسیار خوبتون تشکر کنم.
سیصد ایستگاه دارم که با پنج کاربری(مسکونی_تجاری و....) که میزان آلودگی... |
|
saied94 |
درخواست ها
|
8 |
2,779 |
۰۵-۲۶-۱۳۹۵، ۰۲:۱۷ ب.ظ |
|
|
موضوع: نحوه پیدا کردن همبستگی بین دو لایه
ارسال: RE: نحوه پیدا کردن همبستگی بین دو لایه
(۰۵-۲۶-۱۳۹۵، ۱۲:۳۹ ق.ظ)taraneh نوشته است: سلام من دوتا لایه نقطه ای دارم. یکی محل قرار گیری گاری های گالوانیزه زباله و دیگری محل وقوع بیماری سالک. می خوام بررسی کنم رابطه الودگی این گاری ها به پشه خ... |
|
saied94 |
درخواست ها
|
1 |
2,023 |
۰۵-۲۶-۱۳۹۵، ۰۲:۱۱ ب.ظ |
|
|
موضوع: محاسبه ارتفاع منحنی میزان فرعی
ارسال: RE: محاسبه ارتفاع منحنی میزان فرعی
(۰۳-۰۵-۱۳۹۴، ۰۹:۵۳ ق.ظ)marzieh411 نوشته است: سلام. یه سری منحنی میزان فرعی و اصلی دارم که به صورت دو بعدی هستند. حالا می خوام که نرم افزار به صورت اتوماتیک ارتفاع رو براشون محاسبه کنه.البته خب مسلما... |
|
saied94 |
کاربردهای GIS
|
2 |
2,625 |
۰۵-۱۴-۱۳۹۵، ۱۲:۳۷ ب.ظ |
|
|
موضوع: سوال join کردن جدول اکسل به جدول یک لایه
ارسال: RE: سوال join کردن جدول اکسل به جدول یک لایه
(۰۵-۱۳-۱۳۹۵، ۱۰:۰۸ ق.ظ)tabdi نوشته است: سلام. من یکسری فایل جی پی اس دارم که تبدیل به شیپ کردم و الان میخوام در محیط Arcmapبه یک جدول اکسل متصل کنم مشکلم اینجاست که موقع اجرا کردن دستور جوین بعضی از... |
|
saied94 |
گپ و گفت ها دوستانه
|
1 |
5,505 |
۰۵-۱۳-۱۳۹۵، ۱۰:۱۴ ب.ظ |
|
|
موضوع: Field calculator
ارسال: RE: Field calculator
با سلام
می توانید در محیط اکسل، در یک ستون عدد 1 را در ردیف اول و عدد 2 را در ردیف دوم آن ستون بنویسید و بعد هر دو را انتخاب کنید(با موس) و بعد در گوشه پایین سمت راست این دو عدد موس را نگه دارید و زما... |
|
saied94 |
موضوعات عمومی GIS
|
2 |
1,624 |
۰۵-۰۷-۱۳۹۵، ۱۱:۱۹ ق.ظ |
|
|
موضوع: فارسی نوشتن در نقشه
ارسال: RE: فارسی نوشتن در نقشه
با سلام
یک راه آسان برای فارسی شدن فونت ها و عدم به هم ریختگی حروف این است که شما در فایل اکسلتان باید حتماً از فونت های فارسی استفاده کنید. اینکه ویندوز فارسی باشد کافی نیست پس ابتدا زبان ویندوز را ف... |
|
saied94 |
درخواست ها
|
5 |
3,490 |
۱۲-۰۵-۱۳۹۴، ۰۱:۴۳ ب.ظ |
|
|
موضوع: خواندن مقیاس نقشه؟
ارسال: RE: خواندن مقیاس نقشه؟
(۱۰-۲۸-۱۳۹۴، ۱۱:۰۲ ب.ظ)سارا:) نوشته است: سلام
یه مشکلی دارم. بلد نیستم مقیاس نقشه ها رو بخونم. برای نمونه این دو مقیاس که در عکس هست رو چطور باید بخونم. اگه استادم پرسید مقیاس این نقشه چقدر هست چی ... |
|
saied94 |
درخواست ها
|
3 |
4,392 |
۱۰-۳۰-۱۳۹۴، ۰۱:۴۴ ب.ظ |
|
|
موضوع: سیستم مختصات
ارسال: RE: سیستم مختصات
(۰۵-۰۶-۱۳۹۴، ۱۱:۱۵ ق.ظ)sirvan نوشته است: (۰۵-۰۶-۱۳۹۴، ۱۰:۴۱ ق.ظ)saied94 نوشته است: (۰۵-۰۶-۱۳۹۴، ۱۲:۴۹ ق.ظ)sirvan نوشته است: سلام دوستان
من ی تعداد نقطه تو 2 زون دارم وقتی تبدیل میکنم به شیپ فایل... |
|
saied94 |
درخواست ها
|
6 |
3,477 |
۰۵-۰۶-۱۳۹۴، ۰۳:۵۸ ب.ظ |
|
|
موضوع: سیستم مختصات
ارسال: RE: سیستم مختصات
(۰۵-۰۶-۱۳۹۴، ۱۲:۴۹ ق.ظ)sirvan نوشته است: سلام دوستان
من ی تعداد نقطه تو 2 زون دارم وقتی تبدیل میکنم به شیپ فایل ازGeographic Coordinate System باید برم؟
مرزم utm حالا این داده ها خارج مرز میفتن چیکا... |
|
saied94 |
درخواست ها
|
6 |
3,477 |
۰۵-۰۶-۱۳۹۴، ۱۰:۴۱ ق.ظ |