ارسالها: 4
موضوعها: 3
تاریخ عضویت: دى ۱۳۹۴
اعتبار:
0
سلام
کمک فوری
من انالیز ها روباarctoolbox انجام می دم ولی نقشه حاصله بشکل ظاهر می شود از لایه پلیگونی به بیرون می افتد وهمه جای آن نیست؟؟؟چکار کنم این درست داخل محدوده پلیگون بیقتد؟؟؟؟؟ ممنون از راهنمایی شما
ارسالها: 116
موضوعها: 24
تاریخ عضویت: تير ۱۳۹۳
اعتبار:
46
با سلام قسمت Environment نرم افزارت رو چک کن و لایه پلیگونی یا محدوده خود را در قسمت processing Extent و raster analysis معرفی کن تا تحلیلاتون درست در داخل محدوده اعمال گردند.
ارسالها: 1
موضوعها: 0
تاریخ عضویت: خرداد ۱۳۹۵
اعتبار:
0
با سلام بنده عضو جدید انجمن هستم
سوال مهمی دارم
من یک نقشه دارم که با GIS تولید شده اما این نقشه به صورت عکس است و پسوند عکس یعنی jpg است. باید قسمتی از این نقشه را بریده و جدا کنم و سپس
من مجبورم یک شبکه چهار خانه با ابعاد مثلا 150در 150 متر روی زمین را روی همین قسمت بریده شده از عکس از این نقشه طراحی کنم اما هیچ اطلاعی از نرم افزار GIS اگر امکان پذیر هست لطفا راهنمایی فرمائید.
ارسالها: 730
موضوعها: 251
تاریخ عضویت: فروردین ۱۳۹۲
اعتبار:
124
سلام.
اگر میخواین این شبکه 150 متری را ایجاد کنید باید از ابزار fishnetاستفاده کنید.