جهت استفاده از تمامی امکانات تارنمای انجمن (ایجاد موضوع،دانلود فایل و ...) لازم است،عضویت یک ساله را خریداری فرمائید. برای این کار مبلغ 50 هزار تومان را به کارت 6221061059143315 واریز نموده،سپس نام کاربری خود را به شماره 09128921121 ارسال کنید. 01-07-1402

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مصاحبه با رتبه های برتر کنکور ارشد GIS - مهدی قربانی نصرآبادی - رتبه 9
به نام خدا

با سلام موفقیت شما را در کنکور کارشناسی ارشد 93 تبریک عرض می نماییم:

لطفا خودتان را معرفی کنید؟ مهدی قربانی نصرآبادی

در آزمون کارشناسی ارشد رشته GIS&RS چه رتبه ای کسب کردید ؟ رتبه نهم

ورود به مقطع لیسانس شما در چه سالی بود و در كدام دانشگاه؟ سال 88 دانشگاه کردستان

فکر میکردید امسال قبول بشوید؟ از رتبه ای که کسب کردید راضی هستید؟ با توجه به وقت کمی که صرف کردم راضی هستم

سال قبل هم شرکت کرده بودید؟ خیر

چه كساني كه در قبول شدنتان تاثير بسزايي داشتند؟ اين افراد چگونه به شما كمك كردند؟ دوستان ترم بالایی و چندتن از اساتید با راهنمایی های خود کمک زیادی کردند

تقريبا از چه زماني مطالعه براي آزمون را شروع كرديد؟ و روزانه چند ساعت ميخوانديد؟اواخر آبان ماه تقریبا به طور میانگین سه الی چهار

چندوقت یکبار تفریح داشتید؟ چون شاغل هستم زیاد تفریح نداشتم

در طول مطالعه نااميد هم مي شديد؟ چه عاملي در درس خواندن شما با انرژي دوباره نقش داشت؟ قطعا بعضی مواقع نا امیدی سراغ آدم میاد اما داشتن هدف و توکل و یاد خدا همیشه به آدم امید میده

فكر ميكنيد اگر در آزمون ارشد سال بعد شركت كنيد باز هم رتبه مي آوريد؟ نمیدونم

بنظر شما داوطلبان رشته شما بیشتر در چه درس های رقابت دارند و چه درس هایی در این رشته تعیین کننده هستند؟ داوطلبانی که از فنی می ایند بیشتر مشکلشان با ژئومورفلوژی و جغرافیا شهر و روستا ولی دانشجویان انسانی بیشتر درگیر ریاضی و آمار هستند

براي خواندن كدام درس بيشتر زحمت كشيديد؟ بیشتر درگیر ژئو و شهری روستایی بودم

نحوه خواندن دروس چگونه بود؟ هر زمان که تمایل و وقت داشتم مطالعه میکردم

به تنهايي مطالعه ميكرديد يا به همراه شخص يا اشخاص خاصی پيش ميرفتيد؟ تنها

مكان مطالعه براي شما فرقي هم ميكرد؟ باید به یک جا عادت می کردم

بيشتر دركجا مطالعه ميكرديد؟ در منزل

تا روز آزمون هر درس را چند بار مرور كرديد؟ بعضی از دروس چند بار و بعضی اصلا به یک بار خوندن هم نرسید

ماه آخر چگونه مطالعه کردید؟ کلا کتاب های پردازش رو می خوندم

برنامه تست زنی شما به چه صورت بود و از کی شروع به زدن تست کردید؟
معمولا برنامه خاصی نداشتم
زبان چند درصد زدید؟ صفر

لغات زبان را چگونه مطالعه كرديد؟

متنهاي زبان را بيشتر از كدام كتاب خوانديد؟

نظر شما در مورد شركت در آزمونهاي آزمايشي در طول دوره مطالعه چيست؟ در مورد رشته ما آزمون های آزمایشی با کیفیت من سراغ نداشتم ولی اگه باشه کمک زیادی برای آشنا شدن بچه ها میکنه
آيا شما در كلاس كنكور هم شركت نموديد؟ در صورت مثبت جواب بودن اسم یا اسامی دروس را ذکر نمایید؟ خیر

فكر ميكنيد رقباي جدي شما بيشتر از كداميك از رشته هاي ليسانس بودند؟ به چه دليل؟ بیشترمنابع طبیعی و نقشه برداری و شهرسازی
در مورد رشته اي كه قبول شديد بيشتر بگوئيد. آينده شغلي اين رشته را چطور مي بينيد؟ بيشتر در كجا ها مي توانيد مشغول به كار شويد؟
خب در مورد gis به دلیل کاربرد های فراوان و وارد شدن به بحث های مدیریتی با توجه با دانسته ها و هنر فرد آینده خوبی دارد با توجه به دانش و تجربه فرد در اکثر ارگان های دولتی و شرکت های مشاور و شهرداری ها
به کار کردن پس از فارغ التحصیلی از مقطع ارشد نیز فکر می کنید؟ بله

برای آزمون دکترا نیز میخواهید همین رشته را ادامه دهید؟ اگر قصد ادامه تحصیل داشتم بله

به چه دلیل؟ برای من جذابیت زیادی دارد

در صورت امكان نقاط ضعف و نقاط قوت دانشگاهي كه پذيرفته شده ايد را شرح دهيد؟ دانشگاه تهران از لحاظ اساتید و مدرک که دارد نسبت به دانشگاه های دیگر برتری دارد ولی متاسفانه اساتید وقت زیادی را صرف دانشجو نمیکنند و خود شخص بیشتر باید دنبال مطالب باشد و از نظر امکانات به دلیل نداشتن دانشکده مجزا نسبت به دانشگاه شهید بهشتی پایین تر است

در نهايت چه توصيه اي براي داوطلبان اين رشته داريد؟ توصیه من به همه دوستان داشتن هدف در هر کاری به خصوص در زمینه تحصیل است با داشتن هدف و تکیه بر پشتکار و توکل بر خدا قطعا در هر کاری موفق میشوند.

ضمن تشکر از شما بخاطر وقتی که در اختیارمان قرار دادید، ما هم از سوی دست اندرکاران انجمن تخصصی GIS (َArcGIS.ir) برای شما آرزوی موفقیت میکنیم.
پاسخ
سلام میشه ایمیل رتبه های برترgis رو بزارین توی سایت

akbarisorg@yahoo.com
پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  کنکور دکترا GIS&RS gisrssat 2 3,754 ۰۷-۱۳-۱۳۹۹، ۰۷:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: مهدی مرادی
  چه رشته هایی از کارشناسی ارشد میتونن دکترای gisشرکت کنند؟ Ahmadii 0 799 ۰۷-۰۴-۱۳۹۹، ۰۴:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Ahmadii
  مشاوره و کنکور ارشد 95 zand 22 11,235 ۰۸-۲۷-۱۳۹۶، ۰۷:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: zahrafaghihi
  درخواست راهنمایی برای دکترای جی ای اس زهره 28 28,012 ۰۷-۱۲-۱۳۹۶، ۰۷:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: مهلقا
  مقاله درباره gis saeid1989 2 3,577 ۰۷-۰۵-۱۳۹۶، ۰۶:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: site2017
  سوالات کنکور ارشد Gis از سال 77 تا 93 با پاسخنامه ayob_f 10 11,490 ۰۷-۰۲-۱۳۹۶، ۰۱:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: mrw_45
  فروش کتاب برای کنکوری ها با تخفیف خیلی ویژه Ahoora 2 3,321 ۰۸-۱۸-۱۳۹۵، ۰۴:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: Ahoora
  درصد ارشد سنجش از دور و سیستم اطلاعات جغرافیایی سال 95 رامین پاپی 7 4,638 ۰۶-۲۲-۱۳۹۵، ۰۲:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: omidas72
  منابع آزمون دکترا gis یا سنجش از دور sirvan 2 6,558 ۰۵-۰۴-۱۳۹۵، ۰۲:۴۲ ق.ظ
آخرین ارسال: coyness
  رتبه یک GIS -مصاحبه با رامین پاپی فردین آژغ 2 4,976 ۰۴-۰۳-۱۳۹۵، ۰۳:۲۹ ق.ظ
آخرین ارسال: رامین پاپی

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

برای عضویت در خبرنامه جی آی اس ایمیل خود را وارد نمایید:

Delivered by خبرنامه جی آی اس